Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: emulátory na PPC

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

:yes: super emulátor Game Boy. Ahoj, jsem tu prvně, ale rozhodně ne naposled. Je to tu dost vychytaný. Chtěl bych se podělit o zkušenost s emulátory GB pro PPC. Dlouho jsem hledal a hledal až jsem konečně našel. Jmenuje se YameCE aperfektně zmákne jak romky GB tak i GBC včetně 4MB a to naprosto plynule a s muzikou v super kvalitě. Navíc umí romky NES a SMS (SEGA Master System). Po spuštění je třeba ještě nastavit v menu pod (S) Language na English. Pro milovníky emulátorů ještě přidávám super stránku plnou odkazů. Nechybí tam snad vůbec nic. Tady je adresa. Na této stránce je i výše zmiňovaný emulátor.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

super diky za radu stahnul jsem ten emulator a chodi dobre,a co hry na GBA ty mi jdou strasne pomalu a bez zvuku,to nejak nechapu...

Registrace
    Nov 2007

Je to dost mozna vetsi narocnosti na HW.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Kenny Killer
    super diky za radu stahnul jsem ten emulator a chodi dobre,a co hry na GBA ty mi jdou strasne pomalu a bez zvuku,to nejak nechapu...
    Myslíš na YameCE ? Ten vůbec GBA neuměl. Na to je lepší emulátor PocketGBA. Ten mi vcelku šlapal i se zvukem. Chce to ale nastavit vypouštění obrázků tak 5-7 a vyzkoušet. Hodně záleží na cihle a taky na volné paměti.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak ten PocketGBA je na pytel.Vůbec tam není zvuk,nastavování čehokoliv,žádná virtuální tlačítka.Nej je Morphgear.Na MDA1 se trochu cuká a zvuk je lepší vypnout.Těch skinů s tlačítkama je několik.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00076971_display_1_xce5.jpg 
Zobrazení: 30 
Velikost: 20.2 KB 
ID: 2465  

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nainstaloval jsem Morpgear, ale žádná z těch her, co jsem sehnal mi nejedeou. Vždycky mi to napíše, chybu rozlišení :-(
    Jakou musí mít ten soubor koncovku, aby to šlo spustit třeba na Morpgearu?
    Kde se dají nějaký hry stáhnout prosím?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

To je různé. Staré rom na GB mají koncovku .gb , pro color .gbc , pro advance .gba pro SegaMasterSystem .sms a podobně. většinou je to ale na netu zazipovaný. Nevím jestli by bylo v souladu s pravidly sem dávat odkaz vzhledem k nejasnostem s legálností takových rom. Zadej do vyhledavače ROM AND GBC nebo GBA a podobně a určitě najdeš dost stránek s rom ke stažení :-)

Podobná témata

1. HTC hurricane (SDA II) a emulatory...
    Od DRTIC=) v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-11-2006, 12:08
  2. Vario a emulátory
    Od X_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-06-2006, 23:16
  3. Hry pro emulátory
    Od jixjox v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-02-2006, 00:05
  4. Emulátory