Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: HP iPAQ hw6915 <==> Pc

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ahoj,
    Koupil jsem HP iPAQ hw6915. Je novy, ale z nejake vystavy HP, a tak byl "levny". Levny byl ale asi hlavne proto, ze u toho nic nebylo, pouze pristroj a nabijecka.
    Musim tedy vyresit, jak jej propojit s pocitacem. Povedlo se mi poslat soubory z HP do notebooku pres bluetoth, ale obracene (z notebooku do iPAQu) ne. Nevim jak na to. Totez pres infracerveny prenos. Procitanim ruznych for jsem dosel k zaveru, ze je to nejak zablokovane a musi se to odblokovat v registrech. Nikde jsem vsak nenasel, jak se do registru v pristroji dostat.
    Stahnul jsem si i ActiveSync (myslim verze 4.1), ale po spusteni souboru setup.msi se objevila cedule "system pripravuje instalaci" a po tak trech vterinach "instalace byla dokoncena" Pochybuji, ze se vubec neco nekam nainstalovalo, tak rychly pocitac asi nemam.
    V pristroji je Windows Mobile 5 a je cely anglicky (anglictinar zrovna nejsem - ovladam tak bezne pocitacove vyrazy).
    Jak to tedy sesynchronizovat s velkym pocitacem? Ja z toho vseho studia vyrozumel, ze pres ten ActiveSync to snad funguje neco jako spojeni dvou pocitacu pres VNC. To by se mi libilo desne moc. Ovsem mam k dispozici pouze onen BT.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

1) ActiveSync neni VNC.
    2) Po instalaci AS budete mit v programech noveho zastupce.
    3) Poslat BT soubor se Vam nemusi podarit mj. protoze:
    a) nemate v Settings/Connections/(IR)Beam zaskrtnutou polozku receive all incomming Beams.
    b) V pameti zarizeni nemate dostatek mista.

4) Do registru se dostanete primo z PDA napr. z volne dostupneho spravce souboru total commander CE

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dík za odpověď
    * instalace AS pravděpodobně vůbec neproběhla - netuším proč
    * zkusím pohledat to receive all..., místo v novém přístroji na jeden obrázek bude
    * já tam ale zatím nic nedostanu, čili se do registrů potřebuji dostat nějak, co v iPAQ je (nějaký regedit). Je tam něco jako command line?

edit://aha, ono to "receive..." nebylo zaškrtlé, jelikož se mi to prve asi nespustilo, už jsem to zafajfkoval, jdu dělat pokusy :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Instalace AS se musi podarit - jinak mate asi "nakopnutou"nebo zavirovanou instalaci Windows. pak se ani nema nemusite moc snazit rozchazet komunikaci s PDA, ale radeji udelejte rollback do nejakeho bodu obnoveni nebo rovnou reinstall
    V zarizeni vetsinou zadny spravce registru neni - command lina je, ale momentalne je vam k nicemu.

Musite nainstalovat AS - to je zaklad. Stahujete spravnou verzi? Primo od MS? Nemate nekde v temp adresari install log, ze ktereho by slo vycist, proc instalace AS selhala?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

ha jsem to zaškrtnul a až tam peru knížky. Ještě nějak rozchodit tu synchronizaci.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Nechci Vam sahat do svedomi, ale mate na desktopu legalni verzi windows se vsemi SP a bezpecnostnimi zaplatami?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mám úplně legální notebook s úplně legálními XP, dokonce také od HP, přímo tento
    http://www.bgslevi.cz/produkt_detail.php?id=35452
    Windows mám pravděpodobně v pořádku, jdu hledat ten log od AS.
    AS jsem stahoval tento
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=9e641c34-6f7f-404d-a04b-dc09f8141141
    jdu to zkusit stáhnout znovu, nebo nějakou starší verzi, třeba se to nekamarádí kvůli tomu.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak log nikde, stáhnul jsem znovu AS 4.5 a to pro jistotu Internet Explorerem (normálně browsám v Opeře). Když spustím setup.msi, vyskočí cedule "preparing to install", po dvou vteřinách cedule "instalace nebyla dokončena, můžete ji spustit později" a tlačítko dokončit...
    Ale proč nebyla dokončena (respektive ani nezačala) je asi tajné.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

No Vy jste strelec Mozna mate problem se samotnym installerem - zkuste si stahnout tuto verzi a pro jistotu po jeji instalaci restartujte notebook.

http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

stažení nového instaleru > reset > nainstalování instaleru > reset > spuštění instalace AS a... stále stejné. Vteřinu cedule "preparing to install", potom cedule, že instalace nebyla dokončena. Záhada.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Mate na pocitaci Outlook (dospely, ne Express).
    Pokud ne, naistalujte jej.
    Jestlize Outlook mate, myslim, ze primo ve slozce Windows je soubor FIXMAPI? - spustte jej.
    Dale prepokldam, ze AS instalujete pod uctem s roli lokalniho admina.
    A dnes uz koncim

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

MS Outlook nemám. mám pouze Word a Excel 2000 a OO 2.3. Nemohli by to kazit ty staré kancelářské aplikace? Co je zkusit odinstalovat?
    Jdu také spát, dík.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Přejmenoval jsem mapi32.dll na mmapi32.dll, spustil fixmapi.exe, pak spustil setup.msi (od AS) a nainstalovalo se. Po resetu to mám i v systray,
    Vykoumal to los z www.pc.poradna.net, konkrétně ve vlákně
    http://pc.poradna.net/question/view/173248-da-se-nejak-zjistit-co-se-nelibi-instalacni-sluzbe#re-173443
    Jdu koumat, jak vytvožit partnerství, moc mi to nejde - přitom přes ten program od BT čudlu (BlueSoleil) už soubory poslat umím, ale AS nenajde zařízení.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

O programku mapifix jsem psal vyse, jej jsem jej pri psani navodu z hlavy prekrtil na FIXMAPI.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Sháním soubor RADIO.NBA pro ipaq hw6915. Předem děkuji všem za ochotu.
    Martin1
    privat@sendme.cz
    Připojené soubory Připojené soubory

Podobná témata

1. WM6, WM6.1, WM6.5 pro HP iPaq hw6915? :?:
    Od F_r_e_d v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-05-2009, 22:13
  2. iPAQ Hw6915 WM 5.0 jak z DE na ENG
    Od _Tomas_ v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5