Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém se spoustou věcí

Soukynek (63)|27.11.2007 21:19
Ahoj, mám problém hned s několika věcí, tak abych nezdržoval.
1, mám MDA Vario (t-mobile) a v něm WM6 - operátor 02!!!
2, nastavil sem přístup na internet - podle tohoto - https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=57#GPRSWM5PE . Vše fungovalo jak mělo. cca ve 14 hodin. Ale když sem se chtěl připojit nyní cca ve 20:00 už to nešlo.píše to pouze connecting to "eurotel"( název připojení) a pak qip napíše connection failed...
3, nainstaloval sem Active sync 4,5 - po prvním nainstalování a připojení proběhla synchronizace - vše bez sebmenší komplikaci - po odpojení mobilu z kabelu a následovném připojení znovu nenavázal kompl s mobilem spojení.
4, jinak snad všechno zatím v pořádku
RStein (2012)|27.11.2007 21:39
Nepripojite se ani po resetu? Dival jste se do logu AS (kde logy najdete, jsem tu popisoval pred par dny).
Soukynek (63)|2.12.2007 11:57
Ahoj- dlouho sem se nozval, protože sem se snažil vypořádat s problémem sám - nerad bych otravoval lidi pokuď opravdu nemusím :-) No ale přece - co se týče spojení kompl MDA - všechno v nejlepším pořádku. Ale to připojení s qipem se ne a ne povést... Netuším čím to může být, ale i tak už na to kašlu - zrovna jsem zjistil, že u mýho taryfu jakožto u většiny u O2 mám 1 kb za 0,2 Kč , takže se mě to už ani nevyplatí...