Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Pouzitelny budik?

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Nezna nekdo nejaky pouzitelny budik, ktery je free a zvoni i pri vypnutem zvoneni/tichem profilu a lze vybirat melodie pro zvoneni?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Free ne, ale používám SPB Time-opravdu multifunkční prográmek...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

S tím budíkem to je stejně sranda... Nokie není schopna dát do OS svých smartphonů opakovaný budík, a Microsoft zase neumí jednorázový budík... to se člověk opravdu diví až za ušima.

Jinak abych přispěl i konstruktivně, taky jsem hledal, a žádný co by se mi líbil jsem prostě nenašel. Mám Treo 750, takže jsem chtěl něco, co bude vypadat k světu i na 240x240.

Jenom pár teoretických tipů: budit umí i GSPlayer nebo MortPlayer, použít by se dal alarmPal nebo pro technoidy SKSchema... ale žádný z nich se mi z různých důvodů nezamlouval. Takže nakonec používám built-in opakovaný alarm, na jednorázové alarmy používám tasky (jakkoliv to je nevyhovující řešení) a čekám na SBSH Clock, už aby tu byl...

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

vyzkoušej ALarm Clock 2007 lite - FREE http://www.itv.sk/winco/alc2007.aspx
    já ho používám a nemám problém

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Vyzkoušel jsem několik aplikací a jediný spolehlivý je Spb Time. Vřele doporučuji jako všechny ostatní aplikace od Spb.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Spb Time je pecka a podporuje i zvuky budiku v MP3.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Hmm no aj Spb Time mi obcas zblbol a je to mamut.Spolahlivy je PocketAlarm,uz sa na tuto temu tu diskutovalo www.pocketalarm.iit-bsuir.com

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

ja by som sa pripojil do diskusie s trocha inou otazkou. mam WM6 a x500ku a budik mi niekedy nezvoni aj ked je korektne nastaveny. neviem preco. stretol sa niekto s takymto chovanim x500ky?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od jano12345
    ja by som sa pripojil do diskusie s trocha inou otazkou. mam WM6 a x500ku a budik mi niekedy nezvoni aj ked je korektne nastaveny. neviem preco. stretol sa niekto s takymto chovanim x500ky?
    Ahoj, nevis jestli by se dala do pocket alarm sehnat cestina?

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Ahoj.... nechci vam do toho kecat... ale ja myslim že nejlepší je
    Chronos ...:yes: je dokonce v češtině a je good... dokaze to prehrat MP3 i z karty..takze super... :yes:

zkousel jsem ten SPB Time ... moc hezkej... vzhled... vse OK :yes: , ale jedna chyba v něm je...:no: kdyz nastavite budik... vse vypnete, display.. a jakoby jste sli spat.. tak vas to nevzbudi...:no: displey se akorat rozsviti a tot vse.. az na nej klepnete tak az potom behem 10 sekund to zacne zvonit.... takze to je budik na prd:no: to je velka skoda

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

SPB TIME mne budí na všech E-Tenech naprosto v pohodě.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Pouzivam Schedy Mobile a jsem s nim spokojen. Neumi teda to buzeni pri ztlumenem zvuku. :? Jinak je free, hraje MP3, v nastaveni mu nechybi vubec nic a ma plugin do homescreenu. Krome budiku umi i ukol, tedy spustit program se zadanymi parametry (to jsem teda jeste nepouzil).
    Jinak minuly tyden vysla nova verze 1.0.4.0, ktera ma cestinu a je v ni opraven znamy snooze bug (kdo pouziva, vi o co jde).

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Skus free Spoonalarm. V nastaveny cas spusti zvolenu mp3 v media player. Teda nevyhoda - treba mat ponastavovane hlasitosti. Okrem toho ale aj vyskoci okno s upozornenim.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od Yang15
    Ahoj.... nechci vam do toho kecat... ale ja myslim že nejlepší je
    Chronos ...:yes: je dokonce v češtině a je good... dokaze to prehrat MP3 i z karty..takze super... :yes:

zkousel jsem ten SPB Time ... moc hezkej... vzhled... vse OK :yes: , ale jedna chyba v něm je...:no: kdyz nastavite budik... vse vypnete, display.. a jakoby jste sli spat.. tak vas to nevzbudi...:no: displey se akorat rozsviti a tot vse.. az na nej klepnete tak az potom behem 10 sekund to zacne zvonit.... takze to je budik na prd:no: to je velka skoda
    zdravím, mám nastavený chronos jako budík s mp3 - super, ale když ráno zvoní, tak se sám vypne, zřejmě po stejném čase jako se vypne displej... nějaká rada, prosím?

Podobná témata

1. Budik Budik Budicek
    Od milos797 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-01-2007, 22:36
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-07-2006, 15:53
  3. WM5 a budik a co pouzivate jako budik?
    Od chinook v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-02-2006, 10:28
  4. pouzitelny icq klient
    Od VoY v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-12-2004, 15:54
  5. Verejny SMTP pouzitelny s OS*ALEM
    Od Wuffi v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 08-09-2003, 10:37