Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzitelny budik?

Zbyna_ce4you (32)|26.11.2007 13:18
Nezna nekdo nejaky pouzitelny budik, ktery je free a zvoni i pri vypnutem zvoneni/tichem profilu a lze vybirat melodie pro zvoneni?
MeeVal (71)|26.11.2007 16:37
Free ne, ale používám SPB Time-opravdu multifunkční prográmek...
babaq (309)|26.11.2007 18:35
S tím budíkem to je stejně sranda... Nokie není schopna dát do OS svých smartphonů opakovaný budík, a Microsoft zase neumí jednorázový budík... to se člověk opravdu diví až za ušima.

Jinak abych přispěl i konstruktivně, taky jsem hledal, a žádný co by se mi líbil jsem prostě nenašel. Mám Treo 750, takže jsem chtěl něco, co bude vypadat k světu i na 240x240.

Jenom pár teoretických tipů: budit umí i GSPlayer nebo MortPlayer, použít by se dal alarmPal nebo pro technoidy SKSchema... ale žádný z nich se mi z různých důvodů nezamlouval. Takže nakonec používám built-in opakovaný alarm, na jednorázové alarmy používám tasky (jakkoliv to je nevyhovující řešení) a čekám na SBSH Clock, už aby tu byl...
honza-l (74)|27.11.2007 06:46
vyzkoušej ALarm Clock 2007 lite - FREE http://www.itv.sk/winco/alc2007.aspx
já ho používám a nemám problém
j.wolker (45)|27.11.2007 11:40
Vyzkoušel jsem několik aplikací a jediný spolehlivý je Spb Time. Vřele doporučuji jako všechny ostatní aplikace od Spb.
Horst Fuchs (153)|27.11.2007 12:58
Spb Time je pecka a podporuje i zvuky budiku v MP3.
oltcit (1098)|27.11.2007 14:12
Hmm no aj Spb Time mi obcas zblbol a je to mamut.Spolahlivy je PocketAlarm,uz sa na tuto temu tu diskutovalo www.pocketalarm.iit-bsuir.com
jano12345 (34)|29.11.2007 09:43
ja by som sa pripojil do diskusie s trocha inou otazkou. mam WM6 a x500ku a budik mi niekedy nezvoni aj ked je korektne nastaveny. neviem preco. stretol sa niekto s takymto chovanim x500ky?
rady4_ce4you (229)|29.11.2007 12:11
[QUOTE="jano12345"]ja by som sa pripojil do diskusie s trocha inou otazkou. mam WM6 a x500ku a budik mi niekedy nezvoni aj ked je korektne nastaveny. neviem preco. stretol sa niekto s takymto chovanim x500ky?[/QUOTE]

Ahoj, nevis jestli by se dala do pocket alarm sehnat cestina?
Yang15 (18)|22.3.2008 22:10
Ahoj.... nechci vam do toho kecat... :D ale ja myslim že nejlepší je
Chronos ...:yes: je dokonce v češtině a je good... dokaze to prehrat MP3 i z karty..takze super... :yes:

zkousel jsem ten SPB Time ... moc hezkej... vzhled... vse OK :yes: , ale jedna chyba v něm je...:no: kdyz nastavite budik... vse vypnete, display.. a jakoby jste sli spat.. tak vas to nevzbudi...:no: displey se akorat rozsviti a tot vse.. az na nej klepnete tak az potom behem 10 sekund to zacne zvonit.... takze to je budik na prd:no: to je velka skoda :(
Tomáš Kubec (749)|22.3.2008 23:18
SPB TIME mne budí na všech E-Tenech naprosto v pohodě.
Ppp2 (60)|22.3.2008 23:46
Pouzivam Schedy Mobile a jsem s nim spokojen. Neumi teda to buzeni pri ztlumenem zvuku. :? Jinak je free, hraje MP3, v nastaveni mu nechybi vubec nic a ma plugin do homescreenu. Krome budiku umi i ukol, tedy spustit program se zadanymi parametry (to jsem teda jeste nepouzil). ;)
Jinak minuly tyden vysla nova verze 1.0.4.0, ktera ma cestinu a je v ni opraven znamy snooze bug (kdo pouziva, vi o co jde). :cool:
montanius (9)|12.6.2008 11:05
Skus free Spoonalarm. V nastaveny cas spusti zvolenu mp3 v media player. Teda nevyhoda - treba mat ponastavovane hlasitosti. Okrem toho ale aj vyskoci okno s upozornenim.
klababa (1)|17.7.2008 09:50
[QUOTE="Yang15"]Ahoj.... nechci vam do toho kecat... :D ale ja myslim že nejlepší je
Chronos ...:yes: je dokonce v češtině a je good... dokaze to prehrat MP3 i z karty..takze super... :yes:

zkousel jsem ten SPB Time ... moc hezkej... vzhled... vse OK :yes: , ale jedna chyba v něm je...:no: kdyz nastavite budik... vse vypnete, display.. a jakoby jste sli spat.. tak vas to nevzbudi...:no: displey se akorat rozsviti a tot vse.. az na nej klepnete tak az potom behem 10 sekund to zacne zvonit.... takze to je budik na prd:no: to je velka skoda :( [/QUOTE]

zdravím, mám nastavený chronos jako budík s mp3 - super, ale když ráno zvoní, tak se sám vypne, zřejmě po stejném čase jako se vypne displej... nějaká rada, prosím?