Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Nefunkční klávesnice

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dobrý den, mám malý/velký problém. Včera jsem byl na večírku a některému z mých přátel se podařilo vylít pivo na mobil. Mobil jsem hned vzal a otočil a pokoušel jsem se ho usušit. Ještě asi půl hodiny po incidentu všechna tlačítka fungovala, a pak najednou nic. Netuším čím to je.

Mobil je plně funkční, funguje nabíjeni, synchornizace přes ActiveSync (Adresáře jdou klidně procházet), mobil v pohodě naběhne, bez jakýchkoliv problémů. Funguje jediné tlačítko a to tlačítko Power. Jinak nic, ani na fotoaparát, hlasitost,.. ...nic!

Budu vděčný za každou radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak to jsi ještě dopadl relativně dobře. Teď si hlavně všechna data zazálohuj, dokud je ještě smart trošku funkční.
    Inu pivo není voda a slad udělá svoje. Ne nadarmo se dříve používalo jako tužidlo na vlasy.
    Nevím, jak jsi zručný, zda mám radit rozebrat mobil a podívat se a popř. pročistit kontakty u tlačítek. Je to na vlastní nebezpečí!!! Ovšem můžeš nadělat víc škody než užitku, takže možná raději zajdi do servisu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. N520 a aplikace Garmin XT - nefunkční klávesnice aplikace
    Od josfiala_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-05-2009, 10:51
  2. CZ SIP klavesnice (free) - česká klávesnice
    Od Saman_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 26-03-2008, 16:52
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-09-2007, 11:00