Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co s GSM, WIFI, GPS, Bluetooth,fotoaparátem, klávesnicí....

M.a.R.i (6)|26.11.2007 00:44
Dobrý den,
sháním nějaké PDA s GSM, WIFI, GPS, Bluetooth,fotoaparát atd. Nejlépe,aby měl integrovanou klávesnici. Také čím menší,tím lepší a nerad bych koupil něco pomalého.
Chtěl bych koupit něco staršího tak do 8000,-
Zatím jsem nalezl:
mio A701
HP hw6915
FJ T830

Byl bych rád,kdybyste napsali i jiné typy, co splňují mnou požadované funkce. V PDA jsem naprostý nováček. Děkuji
RStein (2012)|26.11.2007 00:55
MDA Vario, HTC Herald. OMAPu bych se nebal....
Predpokladam, ze chcete pouzita zarizeni. GPS si u techto zarizeni ale musite poridit externi :(...
Vyhnul bych se ETENu.
M.a.R.i (6)|26.11.2007 01:04
Děkuji za reakci. Podívám se po Vámi daných typech,ale opravdu preferuji integrovanou GPS. Kdyby měl dokoupit externí,tak už bych spíše volil nějaký smartphone. A co ASUS P535?

Nikdy jsem PDA nevlastnil, maximálně smartphone a to SE P800 a N 7650,tak nevím jak je například u toho asusu P535 vyřešeno prostředí tlefonu, jestli lze rychle psát smsky, hledat v kontaktech apodobně.
M.a.R.i (6)|26.11.2007 01:07
A ještě držák do auta a nabíječka do auta je plusem...

přítomnost hw klávesnice není podmínkou.
RStein (2012)|26.11.2007 01:22
Asi takto - WM jsou na vsech zarizenich podobne a muzete doinstalovat x dalsich aplikaci, ktere budou delat presne to, co chcete.
Protoze trochu vidim do "strev" ruznych zarizeni, varuji pred ETENy a ASUSy, ktere jsou od vyrobce dost zbastlene - mizerna implementace RILu, ovladace atd.
Zalezi, co nejvic preferujete - kdybyste se spokojil s externi BT klavesnici, doporucim HTC Artemis s vybornou GPS. Za 8000 jsem nedvno Artemis prodal - nabijecka do auta i drzak vas vyjdou na par stovek (kdyz nebuudete xhtit aktivni drzak nebo jine vychytavky)
Zdenek Malinsky (9781)|26.11.2007 01:25
náhodný kouk do bazaru....

Eten M700 + 2gb karta,autonabíječka, držák do auta,stereosluchátka,kompletní balení i s krabicí,stáří 3 měsíce, v záruce 100% stav. Kompletní software TomTom 6 včetně všech map.Spousty spousty nového plného software(SPB plus 4,Pocket mechanic atd.... z roku 2007)
M.a.R.i (6)|26.11.2007 01:37
Jak si tak pročítám forum,tak jsem měl favorita toho ASUSE P535,ale ten Eten M700 vypadá taky hodně dobře,ale zamrzí menší rozlišení displeje, slabší procesor, absence autofocus,ale zase ta klávesnice potěší...
M.a.R.i (6)|26.11.2007 01:44
[QUOTE="RStein"]Asi takto - WM jsou na vsech zarizenich podobne a muzete doinstalovat x dalsich aplikaci, ktere budou delat presne to, co chcete.
Protoze trochu vidim do "strev" ruznych zarizeni, varuji pred ETENy a ASUSy, ktere jsou od vyrobce dost zbastlene - mizerna implementace RILu, ovladace atd.
Zalezi, co nejvic preferujete - kdybyste se spokojil s externi BT klavesnici, doporucim HTC Artemis s vybornou GPS. Za 8000 jsem nedvno Artemis prodal - nabijecka do auta i drzak vas vyjdou na par stovek (kdyz nebuudete xhtit aktivni drzak nebo jine vychytavky)[/QUOTE]

Díky za varování,ale pokud vyřadím asus a eten,tak už pak nevím co vybrat :)
Zdenek Malinsky (9781)|26.11.2007 01:49
To jsem se nevšiml, že by ten Asus měl VGA displej a nějak extra rychlý procesor. A řešit u foťáku v PDA nebo mobilu nějaké parametry a fičůry je asi jako řešit, zda v bostonském maratónu doběhnu 8761. nebo 9359. Prostě i nejblbější digitální kompakt fotí 1000x líp.

Když chceš něco lepšího, tak si musíš připlatit nebo svoje požadavky a preference krapet přehodnotit.
M.a.R.i (6)|26.11.2007 01:56
Omlouvám se,špatně jsem četl, displej je shodný. Jak už jsem psal výše, jsem v tomhle oboru uplná lama. Je mi jasné,že u tihle zařízení není foťák to hlavní, ale myslím si,že autofocus a makro udělá hodně a použitelnost to zvýší.. A tedy 400mhz a 520mhz není podstatný rozdíl? A co 128MB rom u etena a 256mb rom u asuse? Opravdu netuším...