Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X7500 (Athena) a statická navigace

Jendazhor (26)|25.11.2007 21:44
Nemate nekdo overeny soft, ktery by slapal na vypinani a zapinani staticke navigace na HTC X7500 Athena? Jestli to tedy vubec jde, neb jsem tady vycetl, ze nikdo vlastne poradne nevi, jestli je v Athene chip od Qualcomu (tady s tim asi nejde nic delat), nebo jestli je to opravdu SIRFIII, jak se vsude udava. Prodejci nevedi. Poradite nekdo?
htcjirka (1875)|25.11.2007 21:51
V Athene je SIFR Star III,vseobecne zname navic je to na krabici,v manualu taktez.U Sifr star III lze vypnout statickou navigaci
Jendazhor (26)|7.12.2007 23:51
OK, diky. Ja jen ze tu nekdo polemizoval, ze je v Athene vlastne chip Qualcomu, prestoze se vsude pise, ze je to SIRF. Mohl bys mi prosim doporucit funkcni SW na vypinani a zapinani staticke navigace pro Athenu s WM6 od HTC? Kdysi jsem pouzival na Variu MMSirfSetup, ale ted si nejsem jisty, jestli bude slapat i na Athene s interni GPS a WM6. Diky za info.
RStein (2012)|8.12.2007 00:06
Podle vsech indicii a navzdory tvrzeni manualu neni GPS v Athene s chipsetem SirfStar III. Treba ma uigjirka vice informaci, ale kdyz jsem si s Athenou hral, tak na zadne prepnuti staticke navigace nereagovala - naopak bylo potreba vratit GPS do tovarniho nastaveni...
htcjirka (1875)|8.12.2007 09:32
Resilo se to i na xda,i podle emailove odpovedi od HTC je v Advantage chip SifrStar III
Jendazhor (26)|8.12.2007 09:50
Diky za informace. Kazdopadne mam dojem, ze jsem nikde necetl, ze by nekdo v Athene osobne statickou navigaci vypinal a zapinal. A jeste dotaz: pripadny navrat GPS do tovarniho nastaveni se provadi jak? A je to nejake riziko nebo vetsi komplikace?
Jinak ke zprave od HTC a Sirf chipu: Chapu, ze uz asi neni kde se jinde vys ptat, nez primo u vyrobce. Ale zas na druhou stranu, co by mohli tvrdit jineho, nez ze je v Atene Sirf, kdyz to maji vsude napsane.
RStein (2012)|8.12.2007 09:56
Reset GPS - stacilo vyndat na delsi dobu baterii (treba pres noc).
Jendazhor (26)|8.12.2007 10:17
Aha. Tak to to radeji nebudu riskovat, dokud neuslysim o nekom, kdo tu statickou navigaci na Atene umi vypinat a zapinat.