Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

záloha karty s mapou

gildos (12)|24.11.2007 20:33
Prosím prosím koupil jsem si kartu 4GB orginál s asusem byla karta 2GB s kompletní mapou evropy to vše chci přetáhnout na druhou(4GB kartu) při přetáhnutí a spuštění navigace mi to hodí hlášku- HaedwareIDerror- znamenáto že je to chráněno proti kopírování nebo dělám něco (ale co?)špatně poradí někdo co stím nebo s jakým programem to udělat dík
mates2 (133)|24.11.2007 21:15
1. Proč pro každý svůj dotaz, týkající se stejného problému, zakládáš nové vlákno?
2. Pokud chceš na svůj dotaz relevantní odpověď, je vhodné popsat HW (Asus je značka, nikoliv typ výrobku).
3. O jaké "mapy" se jedná? Předpokládám že nějaký navigační SW. Jaký? Není to náhodou iGO?
4. V jiném vlákně ti administrátor tohoto fóra poradil několik možností, všechny selhaly?
5. Nekoupil jsi si náhodou SDHC kartu? Ne každé zařízení ji podporuje.
gildos (12)|24.11.2007 23:15
omlouvám se zato že jsem to napsal špatně a že jsem založil nové vlákno jedná se o asus P535 a o navigační SW - IGO. Karta je 4GB SDHC Kingston a komunikuje pokud nahraju něco jiného. Sprite Backup jsem zkoušel a nejde záloha karty a u Sunnysoft Backup Manager mi to není jasný jak se to dělá (je nás víc) a nebo nemám plnou verzi a zkoušel jse to jinými způsoby -klasicky zkopírovat a taky vytvořit image soubor žádný výsledek -teda pořád stejný
mates2 (133)|24.11.2007 23:54
A jsme doma. iGO se nedá ofico kopírovat. Licence je vázaná na kartu.
Karta je přenositelná na jiný HW, ale nedá se kopírovat. To je rozdíl např. od TomToma, toho můžeš kopírovat jak chceš, ale licence map je vázaná na HW.
gildos (12)|25.11.2007 17:41
Dík za radu a ponaučení už hledám něco jiného