Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace WM vs. Thunderbird pomocí BirdieSync

jouda111 (57)|24.11.2007 15:38
Zdravím všechny,
prosím vás, podařilo se vám někomu rozjet synchronizaci pomocí prográmku BirdieSync? Mě se to tváří jako že to synchronizuje a pak to vyhodí hlášku "vyžaduje pozornost" a je to. Snažím se o synchronizaci Varia a Thunderbirda s kalendářem Lighting. Pokud ano, prosím o nějaký návod, jak to celé nastavit. Díky.


Přesunuto do +Komunikace a synchronizace
denitex (101)|24.11.2007 18:16
To tady nikdo neumí, neb já jsem tento dotaz pokládal v sekci synchronizace a bohužel nic. Takže asi každý synchronizuje s outlookem. :?
adreb (17)|26.11.2007 08:06
Já jsem případ, který Utlouk zavrhnul už před dávnem. Synchronizuju přesně jak je výše napsáno, tedy Thunderbird+Lightning pomocí BirdieSync. Ale přiznám se, že asistenci to nikdy nechtělo, nikdy jsem neměl problémy, i když jsem nedělal žádná složitá nastavování a i když s TB synchronizuju i jiná zařízení...
jouda111 (57)|27.11.2007 10:47
Tak už se mi to taky povedlo rozeběhnout. Stačilo odinstalovat Outlook a při prvním pokusu se BirdieSync integroval do ActiveSync a pak už krásně synchronizoval Vario s Thunderbirdem + Lightningem. Možná tomu pomohlo, že jsem ještě předtím pročistil registry v PC pomocí VSO Regitry Optimizer, protože do té doby se tomu vůbec nechtělo. Hurá.