Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC MDA II Problem po flashnutí

100bubu (18)|24.11.2007 15:20
mal som WM2003 tak som si našiel podla jedneho odkazu na CE4you čo tam pridal administrátor novú romku z WM2005
http://buzzdev.net/downloads.php?category=9
hned tu prvú. po nafleschovaní mi všetko bežalo ok alo ale ked som začal inštalovat tak po par programoch mi vyhodilo že mam plnu pamäť. a zistil som že mi to uklada iba do 16MB oblasti a ta ked sa zapnila tak PDA išlo velmi pomali. tak som skušal dat HArdreset ale nefungoval. tak som stiahol tu druhú romku a prefleshoval som to tou. lenže sa to nejako zblblo a teraz ked dam štart setings tak je tam prázdna zložka a nič v nej. a hard reset stale nereaguje.

môže sa po zmene WM zmeniť kombinácia hardresetu?
ElSoft (1244)|24.11.2007 15:56
HR se o WM5 trochu lyší od WM2003. Mrkni sem: MDA II s WM5 - novinky, tipy, triky, FAQ na první post
[QUOTE="Kato"]Jak udělat HR?
Pod WM5 se trošku změnil způsob dělání HR - nyní se dělá pomocí kombinace tlačítek cam+rec+SR - tuhle trojkombinaci držte do doby, než se na obrazovce objeví Boot menu o třech položkách. Zde vyberte:
Enable KITL = NO
Clear Reg Hive = YES
Format Storage = YES
Pohyb/změny v tomto menu jsou pomocí tlačítek cam+rec. Až to nastavíte, tak je potřeba to potvrdit - to se dělá pomocí stisku joysticku.[/QUOTE]
100bubu (18)|24.11.2007 16:10
jo dekuji moc