Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CHYBA ROM 1.10 U 2210?

reditel_ce4you (206)|27.4.2004 11:16
Zjistil jsem, že po nainstalování nové ROM 1.10 do 2210, mi jde do inboxu postupně stáhnout jen asi 6 e-mailů. Jakmile se pokusím stáhnou t další, systém nahlasí chybu s tím, že mám překontrolovat jestli jsem připojen atd... Chyba není v nastavení účtu ani v GPRS, to jsem ověřoval několikrát. Můžete to někdo potvrdit nebo vyvrátit? Případně vyzkoušet? Velikost stahovaných e-mailů by na tuto skutečnost neměla mít vliv. Stačí stáhnout jen hlavičku e-mailu. Uvítám jakoukoliv pomoc, či radu. Děkuji
PeZ_ce4you (130)|28.4.2004 07:23
Souhlasím, proto jsem přesedlal na jiného klienta - i mne hlasí standardní inbox chybu - netestoval jsem ovšem po kolika emailech, na to jsem neměl nervy.
Ještě mám jeden problém - po vytáhnutí SD karty se mi přístroj v 90% samovolně a svévolně restartuje a když se náhodou nerestartuje po vytáhnutí karty (10%), tak se mi restartuje po vložení SD karty. Což před instalaci updatu nedělal.
PeZ
reditel_ce4you (206)|28.4.2004 09:03
[QUOTE="PeZ"]Souhlasím, proto jsem přesedlal na jiného klienta - i mne hlasí standardní inbox chybu - netestoval jsem ovšem po kolika emailech, na to jsem neměl nervy.
Ještě mám jeden problém - po vytáhnutí SD karty se mi přístroj v 90% samovolně a svévolně restartuje a když se náhodou nerestartuje po vytáhnutí karty (10%), tak se mi restartuje po vložení SD karty. Což před instalaci updatu nedělal.
PeZ[/QUOTE]

včera jsem provedl HR. Neinstaloval jsem žádný program a ověřil si, že chyba je v inboxu! Nevím co to Ti pacholci zase vymysleli... Snad to brzy odstraní. Do té doby se však musím poohlédnout jinde. Mohl by mi někdo doporučit nějaký hodně slušný soft, který mi inbox nahrádí? Nemusí být zdarma. Hlavně aby zobrazil správně diakritiku. Předem Děkuji
PavelR. (2184)|2.5.2004 00:51
... u mě vše OK - tj. právě teď jsem do svého iPaqu 2210 (ROM 1.10) do aplikace Inbox stáhl 80 zpráv přes pop3. Přiznám se, že si ani nevzpomínám, že bych s tím měl někdy na jakékoliv ROM problém.

PavelR.
reditel_ce4you (206)|2.5.2004 15:02
Napište, jak jste byl úspěšný při opakovaném stažení e-mailů. Moje zkušenost je, že problém jsem neregistroval ihned po nainstalování, ale až po určité době. Dejte prosím vědět. Děkuji
reditel_ce4you (206)|2.5.2004 15:07
Ještě jsem zapoměl poznamenat, že jiní e-mailový klienti funguji bez problémů, takže chyba nemůže být ani u operátora...
bop_ce4you (14)|5.5.2004 11:34
Chci se zepat, jestli se zmineny problem objevuje u posty pres ActiveSync - tzn. ucet v Outlooku. Nebo se jedna o dalsi POP3 servery?

Diky
Bop
reditel_ce4you (206)|5.5.2004 12:05
[QUOTE="bop"]Chci se zepat, jestli se zmineny problem objevuje u posty pres ActiveSync - tzn. ucet v Outlooku. Nebo se jedna o dalsi POP3 servery?

Diky
Bop[/QUOTE]

Ne. Inbox pres Active sync funguje naprosto normalne. Problem se tyka pouze dalsich uctu, ktere chcete stahnout pres GPRS...
PavelR. (2184)|15.5.2004 18:29
[QUOTE="reditel"]Napište, jak jste byl úspěšný při opakovaném stažení e-mailů. Moje zkušenost je, že problém jsem neregistroval ihned po nainstalování, ale až po určité době. Dejte prosím vědět. Děkuji[/QUOTE]

... Inbox mi opravdu na mém iPAQu 2210 s ROM 1.10 chodí bez problémů - tj. poštu stahuji od počátku bez omezení. Tvrdý reset jsem dělal naposled někdy před měsícem a půl ...

PavelR.
Anitka (108)|21.9.2004 14:07
Inbox používám už dlouho a nikdy jsem si žádné chyby nevšiml ani přes GPRS a mnoho emailů...