Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolne zapinani

Jewelsoft_ce4you (88)|27.4.2004 10:26
Pratele, neumi mi nekdo poradit ? Asi tak dva dny vzad se mi zacalo moje MDA2 samo zapinat v celkem tezko vysledovatelnych intervalech. Je to dost neprijemne, zejmena v kapse. Navic jsem ani nic noveho neinstaloval, aspon si to nepamatuju. ROM 1.66. Diky za kazdy napad.
PavelR. (2184)|27.4.2004 12:27
[QUOTE="Jewelsoft"]Je to dost neprijemne, zejmena v kapse. Navic jsem ani nic noveho neinstaloval, aspon si to nepamatuju. ROM 1.66. Diky za kazdy napad.[/QUOTE]

... důvod bude asi jiný ale i přesto: máte při vypnutém MDA zamknuty tlačítka? :) Nez zkoušet, co tuto skutečnost může způsobovat (což se nemusí podařit), zkuste HW reset.

PavelR.
st.tom_ce4you (365)|27.4.2004 14:41
[QUOTE="Jewelsoft"]Pratele, neumi mi nekdo poradit ? Asi tak dva dny vzad se mi zacalo moje MDA2 samo zapinat v celkem tezko vysledovatelnych intervalech. Je to dost neprijemne, zejmena v kapse. Navic jsem ani nic noveho neinstaloval, aspon si to nepamatuju. ROM 1.66. Diky za kazdy napad.[/QUOTE]

Neinstaloval jste palikaci "Wakeup Tweak"?
Jewelsoft_ce4you (88)|27.4.2004 18:56
Nic z toho, ale zda se ze tak jak to prislo to odeslo. Aspon doufam. Dopoledne jsem udelal hard reset, pak se jeste nekolikrat zapnul ale ted uz cele odpolende nezlobi. Uvidime. Dekuji za rady.
wolodaw (50)|1.5.2004 22:17
S tým zapínaním sa mi to tiež stalo na hp 2210, tiež som nič neinstaloval. Zrejme som pda odpojil skôr od pc než pebehla synchronizácia. Keď som znova pripojil pda s pc, prestalo mi zariadenie blbnúť. :cool:
Blekota (120)|5.7.2005 23:27
zistil som ze toto blbnutie sposobuje beziaca aplikacia v pdacku-active sync.. normalne sa neda zatvorit(teda vacsinou) len ani ked date zavriet vsetky beziace aplikacie.. da sa len zavriet resetom