Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

signalizace hovoru sim 2v1

spacirx_ce4you (7)|22.11.2007 17:53
Chtel bych se zeptat jestli nekdo nevite o nejakem softu ktery signalizuje ze hovor byl presmerovan z prave neaktivni SIM. (pouzivam sim 2v1 a potrebuju vedet jestli mi volajici vola na firemni nebo osobni cislo). Presmerovani samozrejme funguje ale nezobrazi se ze k nemu doslo. Priklad: mam aktivni osobni cislo a nekdo mi vola na firemni, probehne presmerovani a dovola se mi na osobni,ja ale nevim jestli mi volal na osobni cislo nebo na firemni, protoze se mi pri prijmu hovoru na displeji nezobrazi jestli byl hovor presmerovan nebo ne. Nechci napriklad pozde vecer zvedat pracovni hovory ale osobni samozrejme ano. Prosim o radu jak toto osetrit bud pomoci nejakeho SW nebo snad mozna nekde primo v nastaveni. Zatim me napadlo pouze vypinani presmerovani kdyz potrebuji, ale zda se mi to jako dost neohrabane reseni. Dekuji.
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2007 18:31
To snad poznáš podle čísla, zda volá někdo z rodiny nebo z práce, ne? (...koho nemám v Outlooku, má většinou smůlu)
spacirx_ce4you (7)|22.11.2007 19:54
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]To snad poznáš podle čísla, zda volá někdo z rodiny nebo z práce, ne? (...koho nemám v Outlooku, má většinou smůlu)[/QUOTE]

vzdy to nepoznam, obcas mi znami nebo rodina vola z jinych cisel ktere nemam ulozene, proto potrebuju vedet na ktere cislo primarne volali! Jeste jedna vec, jdou nejakym zpusobem presmerovat i sms? asi ne ale pokud jo tak by se mi hodil navod...
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2007 19:59
SMS ne (tedy asi ne). Ale to je spíš otázka pro mobilního operátora, od kterého máš SIM kartu.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|22.11.2007 21:10
[QUOTE="spacirx"].. jdou nejakym zpusobem presmerovat i sms? [/QUOTE]

SMS bohužel nejdou přesměrovat od žádného operátora. Tutovka.