Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Display na MIO 701

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem si koupil MIO 701 a nejak zjistuji, ze nejak spatne reaguje tapnuti na display, nekdy musim nekolikrat zmacknout na display, aby se neco vubec zaplo, je to nejaky divny, u Varia co jsem mel, tak takovy problem nebyl...
    Odpovídat lze po přihlášení

jau jau je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Mne to funguje bez problemov, staci jemne tuknutie na displej a Mio hned reaguje.
    Podla tvojho popisu tu skor vyzera na to ze, nestiha procesor. Chvilu trva nez vyhodnoti tapnutie, chvilu m zaberie spustenie aplikacie .... skontroluj si nastavenie vykonu procesora (napr. cez eUtility) a popripade zvys vykon.
    Pri najnizsom vykone aj mne trva 5-6 sekund, nez Mio zareaguje na tapnutie. Ale uz od stredneho vykonu to funguje OK.
    Este to moze sposobovat nejaka beziaca aplikacia, ktora procesor prilis zamestnava.
    Ak to nie je v tom, tak potom uz jedine bude problem s displejom.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

vykon mam na maximum.... ale zkusil jsem zkalibrovat display a je to o neco lepsi....a soft tam zadyn pomalu nemam .. mam MIO 2. den

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

a mas sundanou tu prodejni folii?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no stahl jsem ten prvni igelit...... to jsem dal pryc, ale i tak kdyz jsem ho sundal, tak to slo spatne, ale jak rikam, skalibroval jsem display a je to ohromadu lepsi

Podobná témata

1. Display na MDA I vs. MDA III
    Od Kvark v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-12-2007, 11:51
  2. Display MIO 701
    Od kennyho v sekci Mio
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-12-2007, 06:43
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 16:40