Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ikona zástupce

Onygzz (109)|21.11.2007 23:06
Ahoj všem...už mě štvalo pouštět OperuMini přes MidletManager, tak sem si vygooglil, jak udělat zástupce, který spustí přímo požadovaný midlet. Bohužel se nemůžu dokopat k tomu, abych tomu přilepil ikonu:?

Někde sem se dočetl, že k LNK zástupcům nejde přímo přidělat .ico, ale že to musí být zapakovaný v dll. Vytáhl sem teda iconDLL.dll z \Windows, otevřel v Resource Hackerovi, předělal ikonky na ikonky Opery, uložil jako \opera.dll, ale stejně, když nakonec řádky v tom zástupci dopíšu "?\opera.dll", tak nic...zkoušel jsem i "?\opera.dll,1" a další čísla nahoru, ale ikona ne a ne se zobrazit:(

Nenajde se zde nějaký kouzelník (tuším, že takový ElSoft to zmákne levou zadní:) ), který by to rozchodil?

Přikládám zástupce, samostatnou ikonu a také tu zeditovanou knihovnu.

[CODE]http://hento.wz.cz/shortcut.rar[/CODE]
pidot (28)|26.11.2007 11:40
Sice Ti neporadím s Tvým problémem s ikonou ale rád bych se tě zeptal jak si vytvořit toho zástupce obecně pro java aplikaci (mám jinou verzi opery a chci ji dostat na spodní tray lištu, používám intent midlet), googlil jsem googlil ale asi špatně...
PhSnake (872)|26.11.2007 11:44
ked uz mas funkcny *.lnk, mozes na pridanie ikony pouzit SKShortcut manager alebo shortcut creator z xda-devu, a tie ikonky si nacitat musis z dll samozrejme
pidot (28)|26.11.2007 16:08
Můžete někdo poradit jak vytvořím ten link na libovolnou java aplikaci z intent manažeru?
ElSoft (1244)|27.11.2007 01:16
[QUOTE="Onygzz"]...zkoušel jsem i "?\opera.dll,1" a další čísla nahoru, ale ikona ne a ne se zobrazit:(
[/QUOTE]
zkoušel jsi i -101?
přidej na konec ?opera.dll,-101 bez lomítka a bez uvozovek
Onygzz (109)|27.11.2007 11:49
pidot: Tady si to projdi...

[CODE]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=258141[/CODE]

ElSofte: Tak ani tak mi to nefunguje:(