Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MyPal A620BT - jak připojit přes synchrokabel ?

cechura (4)|21.11.2007 14:35
Dobrý den, koupil jsem A620BT z druhé ruky, ale nebyla k tomu synchrokolébka ani CD s ovladači. Koupil jsem synchronizační kabel pro modely Asus A620, 636, 716, 730 ... a stáhl si z netu ASUS ActiveSync 3.7 přímo u modelu A620BT. Ať dělám, co dělám, nemohu se připojit. Když připojím PDA do USB portu PC, napíše mi to "zařízení USB nebylo rozpoznáno". Nainstalovaný AS 3.7 hledá na COM i USB portech, ale nic nenajde. Už jsem z toho zoufalý, zkoušel jsem i vyměnit kabel u prodejce za jiný - to samé. Nemusí se do windows (XP pro) instalovat ještě nějaký driver ? Zkoušel jsem i AS 4.5 a různé jiné verze. Není mezi vámi někdo z Plzně a okolí, kdo má doma Asus se stejným konektorem a orig. kolébku ? Potřeboval bych zjistit, zda to není konektorem v PDA.

Předem díky všem, za jakoukoliv radu.
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2007 15:54
Vše o ActiveSync najdeš zde. Doporučuji verz 3.8 - zde ke stažení. Starou verzi z PC odindtaluj, restart PC, nainstaluj novou verzi, opět restart PC. Pak připoj kabel do PC, zapni PDA a připoj ke kabelu. Je možné, že potíže způsobuje firewall (nic neobvyklého, zkus ho vypnout).

Také můžeš vyzkoušet synchronizaci přes IrDA, pokud přes kabel nepoběží.
cechura (4)|21.11.2007 16:34
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Vše o ActiveSync najdeš zde. Doporučuji verz 3.8 - zde ke stažení. Starou verzi z PC odindtaluj, restart PC, nainstaluj novou verzi, opět restart PC. Pak připoj kabel do PC, zapni PDA a připoj ke kabelu. Je možné, že potíže způsobuje firewall (nic neobvyklého, zkus ho vypnout).

Také můžeš vyzkoušet synchronizaci přes IrDA, pokud přes kabel nepoběží.[/QUOTE]

No, tak vše jsem zkusil, ActiveSync 3.8 se chová naprosto stejně. Firewall nemám žádný, (pouze SP1), IR vypnuto. Prostě porty COM1,2 a USB jsou "available", ale zařízení není rozpoznáno. Ještě jsem si teď zkusil půjčit BT do PC, nastavil jsem BT manager, vytvořil spojení s PC, takže mohu přenášet soubory, ale to je všechno. Potřeboval bych instalovat aplikace z .exe a .cab souborů. Lze toto přes BT i bez fungujícího synch. kabelu ?

Díky, Martin