Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

gprs speed plus

yasmeene2 (794)|26.4.2004 11:34
Pouzivate to nekdo? Funguje ten klient i na wm2003(mda2)?
KOdlik_ce4you (52)|26.4.2004 14:45
Ja už jsem se na tuto problematiku ptal (http://ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=2617), ale jak to tak vypadá, tak jej nikdo nepoužívá :(.

Bohužel jsem se ještě nedostal k tomu, abych zkusil zavolat na datovou infolinku TMO.Jediné co jsem zatím našel, je že v seznamu podporováných operačních systémů chybí WM2003. MDA2 neznám, ale měl jsem za to, že tam je tento sw přímo v ROM, takže by fungovat měl. Z Vašeho dotazu tak usuzuji, že tam není či nefunguje.

KOdlik
PavelR. (2184)|26.4.2004 17:01
[QUOTE="KOdlik"]Ja už jsem se na tuto problematiku ptal (http://ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=2617), ale jak to tak vypadá, tak jej nikdo nepoužívá :(.

Bohužel jsem se ještě nedostal k tomu, abych zkusil zavolat na datovou infolinku TMO.Jediné co jsem zatím našel, je že v seznamu podporováných operačních systémů chybí WM2003. MDA2 neznám, ale měl jsem za to, že tam je tento sw přímo v ROM, takže by fungovat měl. Z Vašeho dotazu tak usuzuji, že tam není či nefunguje.

KOdlik[/QUOTE]

... me experimenty s T-mobile GPRSpeed plus skoncily po te, co jsem zjistil, ze mi MDA2 tahalo data i presto, ze jsem zrovna nic neprenasel (tj. probihali transfery dat i presto, ze zadna aplikace nevyzadovala zadny provoz - mereno GPRSMonitorem a po nekolika HW resetech). Tim jsem s touto aplikaci skoncil ...

PavelR.
yasmeene2 (794)|26.4.2004 23:31
heeh, taky sem s tim skončil, taky na nastavení připojení, kdy mi to nabízelo jen možnost default. To s těmi daty je drsný.
Pavel Koza (4761)|27.4.2004 09:12
To je docela drsny, asi potrebovali zvysit prumernou platbu za GPRS...
zipiik (206)|27.4.2004 11:26
[QUOTE="yasmeene2"]Pouzivate to nekdo? Funguje ten klient i na wm2003(mda2)?[/QUOTE]
je to jedna z aplikaci, ktera padla za obet upgradu z ppc2k2 na wm2k3. ale stejne mi prisla divna - umela jen 1 postovni ucet a brala dost pameti pro beh.
PavelR. (2184)|27.4.2004 12:08
[QUOTE="Pavel Koza"]To je docela drsny, asi potrebovali zvysit prumernou platbu za GPRS... [/QUOTE]

... nemyslim, ze to je umysl T-mobilu :) ... s jinym PDA (napr. iPAQ 5450 s WM2003) a mym tel. S55 se nic podobneho nedelo (veskera nastaveni byla stejna). Docela by mne zajimalo, zda se tak delo i nekomu jinemu :?: ... Predpokladam, ze pokud by tato aplikace fungovala podobnym zpusobem, tak by se tady jiz o tom mimo me zminil jeste nekdo :)

PavelR.
KOdlik_ce4you (52)|28.4.2004 10:26
Tak jsem dnes volal na linku podpory pro nehlasové služby u TMO a technik prohlásil, že by to mělo jet. Nicméně pak podotknul, že nefunkčnost tohoto programu může souviset právě s tím, že WM2003 není uveden na jejich stránkách na seznamu podporovaných OS. prostě si nechal otevřená zadní vrátka :).

Nicméně byl rád, že jsem mu poslal logy, co si sw vytváří. Tak jsem zvědav, jaké se mě dostane odpovědi ohledně funkčnosti tohoto sw pod WM2003.

KOdlik