Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio P560 DigiWalker a Mio P360 DigiWalker

Mudrunka (547)|19.11.2007 12:05
Dostal jsem se do mírných potíží. Rodinka, která si o mě myslí, že jsem navigační ouchyl, za mnou přišla s přáním, abych vybral nějakou navigaci. Můj názor z tohoto hlediska je jednoznačný – pro jistou SW nezávislost jedině PDA a pro začátek soft buďto Velký Tomík, nebo i-GO. To umím a mám jednoznačný, nezvratitelný názor.
Mám však problém ve „výběru železa“. Zadání je jasné, spolehlivost a aby to „utáhlo s přehledem“ uvedené softy, přitom všechny další funkce, pro které máme DAčka jsou podružné, nepotřebné a hlavně, aby to moc nestálo. Hledal jsem a našel dané mašinky Mio P560 a P360 .
Může mě někdo daný výběr vyvrátit? Jaké jsou s danými stroji zkušenosti? Případně je možné navrhnout jinou cenově přijatelnou variantu.
Všem, kteří mi pomohou zachovat v rodině lidskou tvář děkuji.
sikula05 (272)|19.11.2007 12:40
V podstatě řeším ten samý předvánoční problém..a ještě mám ve výběru Acer n531.A tu P360jsem už vyloučil..přeci jen je už starší...Pro ten Acer/ i když s Acerem mám jen relativně špatné zkušenosti/ , mě vede jeho hmotnost ve srovnání s 560 a také jeho menší displey při stejném rozlišení...Ta obrazovka Mia je podle mě na toto rozlišení už moc velká.
Mudrunka (547)|19.11.2007 12:50
no, abych pravdu řekl, o Acer jsem ani neuvažoval. Měl jsem nějaké note této značky a už nikdy více. A, co jsem slyšel o PDA mě nabádá k tomu, abych se na to díval shodně.
Grafika navigačních softů je tak jednoduchá, a u uvedených softů (TT i i-GO) obzvlášť, že horší parametry displeje mě zas tak moc nezajímají. Nehledě na to, možná že se mýlím, že by to alespoň nemuselo zpomalovat vykreslování mapy, tedy, by to mohlo být v daném použití spíš kladem.
Jaudak_ce4you (13)|19.11.2007 12:58
Stejné dilema. Nakonec jsem koupil MIO P560. Mám ho 4 dny, takže jen krátce. Předtím jsem měl HP 4150 a to MIO mi teď přijde takový fórový. HP mělo pěknou a bytelnou konstrukci. Nezvyklé umístění stylusu vlevo dole. Zatim se mi nepodařilo sehnat pěkné a kvalitní pouzdro. Jedu na něm IGO a zatím s funkčností IGA i jiného softu spokojenost. Navíc jsem ho sehnal ještě o 1000 kč levnějc a to rozhodlo.
vladimirek_ce4you (22)|19.11.2007 13:22
Stojim take pred koupi.Mam 2 typy bud MIO P560 nebo Mypal 639 od Asuse.
Chci se zeptat jestli podporuje P560 ,wifi WPA2 PSk or AES kodovani na pristup do AP.Nevim podpora na webu vubec zadna podle parametru zvitezi P560.JAke mate s nim skusenosti ??Je tam uz WM6 ??Dekuji vsem za nazor bud + nebo -
Docent (1234)|5.12.2007 09:26
Má už někdo praktické zkušenosti s P560? Jsem ji doporučil známému, tak abych nedostal po čenichu :D .
raving_dj (2)|31.3.2008 21:57
Resim UPLNE stejny problem.
Rozhoduji se momentalne mezi PDA Mio P360 a Mio A501. Zasadni je pro mne GPS navigace, ale uvitam pochopitelne i dalsi funkce (GSM, Bluetooth, Fotoaparat). Muzete mi prosim rici Vas nazor ktery zvolit ? Pro 360 hovori rychlejsi procesor, Windows Mobile 6, vetsi display, SDHC, vetsi vydrz baterie, USB 2 a o 550 kc nizsi cena. U 501 to je zase mobil, fotoaparat, bluetooth, pouzdro ... Diky za odpovedi