Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Navilock BT-453TE - skusenosti,tipy,rady

oltcit (1098)|18.11.2007 18:26
Rozhodol som sa upgradovat svoju stavajucu GPS Globalsat BT 338 za nieco s TMC.Model od Globalsatu ma oznacenie btt100,skvele parametre,ale po par mesiacoch cakania na uvedenie do predaja a predpokladana cena bliziaca sa k 200Lma od kupy odradilo a rozhodol som sa zmenit znacku.Moznosti ako riesit prijem dopravnych informacii,tzv.TMC je niekolko.TMC kabely su urcene pre radu Looxov N-5xx,N1xx,T8xx,pre mojho Looxa720 zial nie(kompatibilita je uvedena na FSC webe) dalej je mozne pouzit kablovu GPS s USB pripojenim,ale vysledna cena je priblizne rovnaka a kabelaz co vznikne,no hruza.Uvedena Navilock GPS je cenovo okolo 100 L ,co je prijatelne,aj ked nedosahuje parametre BTT110.Preto sa pytam a zakladam tuto diskusiu.Ma niekto skusenosti s touto GPS ?Doporuceny online obchod?Napr. na Easydevices.co.uk stoji az 160L,v euroshope BT-453TEstoji do 100L aj s kurierom.Dakujem za konstruktivne nazory a informacie.
oltcit (1098)|25.11.2007 12:13
Rozhodol som sa rozsirit dotaz este o GPS GNS 5843 ktora by mala vraj podporovat aj prijem dopravnych sprav v systeme TrafficSam,ktory sa pouziva len v UK a aj to vraj len s Destinatorom 6,je plateny,ale vraj rychlejsie aktualizovany.Ma niekto skusenosti s tymito GPS?