Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Navilock BT-453TE - skusenosti,tipy,rady

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Rozhodol som sa upgradovat svoju stavajucu GPS Globalsat BT 338 za nieco s TMC.Model od Globalsatu ma oznacenie btt100,skvele parametre,ale po par mesiacoch cakania na uvedenie do predaja a predpokladana cena bliziaca sa k 200Lma od kupy odradilo a rozhodol som sa zmenit znacku.Moznosti ako riesit prijem dopravnych informacii,tzv.TMC je niekolko.TMC kabely su urcene pre radu Looxov N-5xx,N1xx,T8xx,pre mojho Looxa720 zial nie(kompatibilita je uvedena na FSC webe) dalej je mozne pouzit kablovu GPS s USB pripojenim,ale vysledna cena je priblizne rovnaka a kabelaz co vznikne,no hruza.Uvedena Navilock GPS je cenovo okolo 100 L ,co je prijatelne,aj ked nedosahuje parametre BTT110.Preto sa pytam a zakladam tuto diskusiu.Ma niekto skusenosti s touto GPS ?Doporuceny online obchod?Napr. na Easydevices.co.uk stoji az 160L,v euroshope BT-453TEstoji do 100L aj s kurierom.Dakujem za konstruktivne nazory a informacie.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Rozhodol som sa rozsirit dotaz este o GPS GNS 5843 ktora by mala vraj podporovat aj prijem dopravnych sprav v systeme TrafficSam,ktory sa pouziva len v UK a aj to vraj len s Destinatorom 6,je plateny,ale vraj rychlejsie aktualizovany.Ma niekto skusenosti s tymito GPS?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. HTC Snap- obecné skúsenosti, tipy a triky
    Od Brco_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 25-11-2010, 15:44
  2. Navilock BT-359 - skusenosti
    Od Antonsiu v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 02-09-2007, 11:03
  3. skusenosti s NaviLock GPS NL-307S Secure Digital 512 MB a IGO navigaciou
    Od Jano_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq