Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tři novinky od E-TENu oficiálně představeny v Londýně - Glofiish X600, X800 a M800

Zdenek Malinsky (9781)|18.11.2007 11:49
V Londýně byly ve čtvrtek oficiálně představeny tři nové high-end modely od E-TENu. První z nich, E-TEN Glofiish X800, už je dostatečně známý a tak se s ním nebudeme zdržovat. Druhý model je už známý mnohem méně. První informace o E-TEN Glofiish X600 unikly teprve nedávno, ale na druhou stranu nejde o žádnou velkou novinku, technicky se jedná pouze o E-TEN Glofiish X500 s nejnovější verzí systému - Windows Mobile 6 Professional. Teprve třetí zařízení, E-TEN Glofiish M800, je nejen zcela nové, ale i velmi zajímavé.

Zařízení E-TEN Glofiish M800 zatím není zcela přesně specifikované, ale podle všeho půjde o vylepšený E-TEN Glofiish M700, mezi hlavní novinky bude patřit kvalitní VGA displej, podpora 3.5G sítí (HSDPA) a Windows Mobile 6 Professional.





Zdroj: MoDaCo.com
tomulinek (216)|18.11.2007 18:21
I přes toto oznámení se asi stejně vrhnu do HTC TyTN II – přece jen, HTC je kvalitativně jinde (nikomu to nevnucuji, ale mám subjektivně ověřeno). Jedině snad, kdyby konkurence přišla s výrazně nižší cenou... :cool:
RStein (2012)|18.11.2007 21:19
Jsem na nove modely zvedavy, protoze ty stare jsou po strance ovladacu a dodavaneho SW problemove smejdy.
HTC, i pres obcasny laxni prstup k reseni problemu, je v oblasti komunikatoru naprosta spicka. Kaisera bych si koupil misto E-tenu, i kdyby byl o 10 000 drazsi. Myslim si, ze E-Ten bude svymi prodeji ve srovnani s HTC spis paberkovat a kvuli trznimu podillu se bude, stejne jako u soucasnych modelu, podbizet cenou. Zisk bude pro majitele/akcionare zklamanim, u soucasnych modelu jsou podle me aktualni ceny na hranici rentability.
tazz1 (680)|18.11.2007 23:42
Já bych E-Tena hned tak nezatracoval. Kámoš ho má a je docela spokojenej. Vážně uvažuju o M800. Teda pokud bude zajimavá cena, jinak zůstanu u Varia :-) . Nebo existuje u HTC zařízení srovnatelné velikosti s GPS, FM rádiem, VGA displejem, rychlým procesorem atd. atd. ? Rád se nechám podat.
RStein (2012)|18.11.2007 23:57
Takove zarizeni HTC nema - a mozna zamerne. Pristup ETENu mi pripomina nadsene vareni pejska s kocickou - bohuzel z mnozstvi namichanych a samo o sobe uzasnych ingedienci i u ETENu vznika take jen nekonzumovatelny humus s naslednou uzivatelskou kocovinou
:sarcastic: :evil:
Zdenek Malinsky (9781)|19.11.2007 00:16
Proti HTC mají obrovskou nevýhodu v neexistenci xda-developers. Druhý problém je to, že jaksi moc nedodržují (stejně jako třeba Asus) všechny MS standardy, takže to pak způsobuje problémy s aplikacemi třetích stran (např.Batti ukazuje nesmyslnou teplotu baterie).
Losos_ce4you (1147)|19.11.2007 08:16
Po "úžasné" zkušenosti s M700 a následovně ještě "lepší" s X500+ a hromadě vzteklých příspěvků do příslušných threadů k těmto zařízením se plně podpisuji pod výše dva uvedené příspěvky .......
mikrotom (63)|19.11.2007 08:38
[QUOTE="tomulinek"]se asi stejně vrhnu do HTC TyTN II – přece jen, HTC je kvalitativně jinde [/QUOTE]

Tak s tímhle mohu jen souhlasit. Před 2 lety, když E-TENy v ČR ještě moc nefrčely, jsem si ze Švýcarska přivezl dvě M600. Obě měly problémy s displejem, ROMkami a předvedly mnoho záručních závad...
Orloj_ce4you (299)|19.11.2007 11:00
x600 se mi fakt libi...
pockam na reakce a asi do nej pujdu, kdyz nebudou vylozene negatiff
zpev (21)|19.11.2007 23:09
Zdravicko,

Nevim proc tady skoro vsichni plujete na E-ten nerikam, ze je vse ruzove, ale to same si troufam rict u HTC. Ja mam X-500 a po upravach jsem s nim velmi spokojen. Kazdy ma sve a myslim, ze nove modely od E-ten se povedly a to same rikam o HTC.

:)