Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak odstranit z ROM pocketCM?

kimi32 (8)|18.11.2007 10:13
Ahoj všichni,

potřebuju poradit. Kamarád mi nahrál na MDA Compact II od T-mobile ROM WM6 kde mam dole na liste 2tlacitka vlevo Action a v pravo Contacts. Problém je, že obě odkazují na program, který mi systém hodně zpomaluje PocketCM. Chtěl bych aby obě tlačítka používala přiřazený program ze systému, dokáže mi někdo poradit? Nějaká rada jak upravit registry nebo tak, program je totiž součástí ROM, takže standartní cestou ho nedostanu pryč:evil:

Moc díky Kimi
Saman_ce4you (1451)|18.11.2007 11:03
Ta tlacitka dole se jmenujou "Soft keys" nebo-li "Softwarova tlacitka". Po hledani techto slov bys treba nasel tenhle prispevek
kimi32 (8)|19.11.2007 12:03
To jsi mi moc neporozumel, vim co je soft keys a umim je i definovat, jen bych rad znal spravne nazvy exe souboru, kterymi se oteviraji seznamy kontaktu, treba kdyz pridavas lidi do Favorite People. Nastavil bych si je prave na soft keys. Pripadne kdo vi, ktery exe soubor otevre SMS rovnou ke psani, moc by mi ulehcil praci s telefonem. Díky KIMI
Saman_ce4you (1451)|19.11.2007 15:08
Aha, tak to jsem ten dotaz fakt pochopil spatne..
Pokud myslis standartni built-in aplikaci Contacts, tak tu softkey nasmeruj na zastupce co je ve startmenu. Pro novou sms si vytvor zastupce s obsahem:[CODE]31#tmail.exe -service "SMS" -to ""[/CODE] a presmeruj na nej softkey