Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ hx2190 - problém se zvukem

Andre_Fux (3)|18.11.2007 10:08
Ahojte,
jsem novopečeným majitelem této hračky. Instalací nejnemovaného SW mě přestal fungovat zvuk. Ani WMP není schopný přehrát hudbu, mohli by jste mě někdo poradit co s tím mám dělat?? Zkoušel jsem tvdý reset a nic porád to nejde. Díky moc za pomoc

jo ještě jsem zapoměl napsat že to jede na Windows Mobile 5.0
Zdenek Malinsky (9781)|18.11.2007 10:45
A připomínky kalendáře, budík apod. taky nefungují nebo nejde jen přehrávač hudby? Podívej se do nastavení (přehrávače a také PDA, zda není vypnutý zvuk).
Nejdříve vyzkoušej, zda to hraje alespoň na sluchátka, pokud ano, tak se zkus podívat do konektoru pro sluchátka na (PDA), zda tam není nějaký svinčík či jiný bordel (profouknout), který způsobuje to, že si PDA myslí, že jsou sluchátka zapojena i když nejsou.

Udělal-li jsi opravdu hard reset (s následnou kalibrací displeje, nastavení času...) a zvuky nefungují, potom zbývá jedině servis.


PS: Nejmenovaný software je co? I když je to vlastně jedno - po HR už ta, 100% není.
Andre_Fux (3)|18.11.2007 10:52
U zvuku nejde nastavit hlasitost porád je na minimu..I když ho zapnu a zvednu hlasitost, tak pokaždé to spadne na nulu.Jinak si myslím, že sem dělal HR reset, protože se mě změnilo datum a nastavení jasu než jaké jsem tam měl nastavené... JInak kalibraci displaye sem nedělal. Ten nejmenovaný soft je TT6. Po nainstalování to hodilo nějakou hlášku a pak přestal jet zvuk. Možná sou to hloupé otázky, za to se omlouvám... jsem naprostý začátečník s Mobilnímá Win
Zdenek Malinsky (9781)|18.11.2007 11:07
TomTom? Tak to bude možná tento případ. Pokud ne, tak hledej v diskuzi u TomToma.
Andre_Fux (3)|18.11.2007 11:24
JJ je to přesně ono :
--------------------------------------Citace z fóra:-----------
uplne smazat z rootu windows soubory

BtCoreIf.dll
BtSdkCE30.dll

a restartovat...
----------------------------------------------------------------
Děkuju moc...:)))))