Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční tlačítka

adamekma (250)|25.4.2004 23:13
Můj Loox 600 přestal reagovat na stisk HW tlačítek memo(pravé boční), tasks, dnes, kontakty, odešlo i všech 5 směrů kurzoru.
Funguje jen kalendář a oba boční levé ovladače.

Nepomohlo ani několik měkkých resetů. :mad:

Ale když tohle všechno přišlo najednou, nezdá se mi, že by to byla chyba HW původu ...

Pro jistotu jsem zkusil vypnout FSC keylock i kdyz by na to nemel mit vliv.
A taky "rychly stisk" letter recognizeru. Ale ani jedno nepomohlo.

V poslednich dnech jsem instaloval route planner, javu a slovnik. Ale nic z toho by snad nemelo mit na tlacitka vliv ?

A fakt se mi nezda, ze by najednou odeslo 5 (resp.9) tlacitek, zvlast kdyz 1 z nich je fyzicky na druhym konci PDA...

Napada nekoho co s tim? Nesetkali jste se s tim nekdo? :disgusted:
Pavel Koza (4761)|26.4.2004 09:00
Kdyz kouknete do Settings -> Buttons, mate je namapovana tak, jak potrebujete?
adamekma (250)|26.4.2004 13:05
[QUOTE="Pavel Koza"]Kdyz kouknete do Settings -> Buttons, mate je namapovana tak, jak potrebujete?[/QUOTE]
Jo, to jsem kontroloval a bylo to OK.
Ale zajimavy je ze jeste rano ty tlacitka nesly (a predtim asi 2 dny), pak jsem po cca 5ti hodinach PDA zapnul - a ejhle - tlacitka chodej.
Tak se z toho asi Loox vyspal :)
Muselo to bejt SW puvodu...
adamekma (250)|30.4.2004 01:32
Tak uz mi to udelal zas. Presne ty samy tlacitka . Doufam, ze ho to prejde jak posledne (ale pokud mozno rychlejs...).
Zatim jediny co jsem vydedukoval z obou pripadu - kdyz prestaly tlacitka chodit, byl loox vzdycky v kolibce.
Zadna aplikace za to asi nemuze (ted jsem tou dobou zadnej extra SW nepouzival)
Šeba_oldd (1184)|20.8.2004 16:33
Řeč je o MDA - nejdou tlačítka a to asi kvůli zadání obnovit výchozí po tomto kliku mi nefunguje žádné.Laboroval jsem a když u všech čtyřech nastavím /žádný/ restart a potom jdu znovu nastavit to co potřebuji tak to začne fungovat.
To jen pro ty co jim to také nefunguje.
U druhého MDA mám jen calendar tzn. jen jedno tlačítko - kde jsou ty ostatní nikdy jsem je neodebíral pokud to vůbec jde.Poradí někdo?

OK (41)|13.9.2004 14:46
To mě se stalo taky několikrát. Vyřešil jsem to tak ,že jsem zapnul nějakou hru a potom vypnul a vše zase fungovalo