Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace hodin na Pocket PC

Carloss (14)|25.4.2004 22:32
Nevíte někdo, jak jednoduše na to? Přeba prostřednictvím nějakého softíku s hodinamy v desktopu, nebo na nějakém serveru, to už je fuk. Něco by se šiklo. Ať už jako soft pro desktop, nebo... prostě jakkoli... :-)))
hybo (3107)|25.4.2004 22:36
Akus zaskrtnout tuhle funkci v nastaveni activesync a mas to :-))))
Carloss (14)|25.4.2004 22:37
Já to tam nevidím... :-((( Jsem hlup... Asi... :-((
Pavel Koza (4761)|26.4.2004 08:58
V Options hned na prvni strance pod seznamem synchronizacnich moznosti - Synchronize mobile device clock upon connecting. Pokud nevidite, mozna mate stary ActiveSync.
Milan Švec (938)|26.4.2004 09:00
[QUOTE="Carloss"]...soft pro desktop, nebo... prostě jakkoli... :-)))[/QUOTE]
Synchronizace systémového času se světovými hodinami na PC: Chronograph Lite (Atomic Time Clock).
Jako výchozí nastavení se synchronizace času provádí automaticky při každém připojení PDA k PC přes ActiveSync. V ActiveSync není pro synchronizaci času nutné k tomu nic zvlášť nastavovat.
hybo (3107)|26.4.2004 09:13
no, je tam moznost vypnout a pokud to vypnute ma, pak je tam potreba neco nastavit, ze jo :-) WinXP maji sync casu over net v sobe, 2K snad taky po nejakem SP, nebo se to da nekde zapnout
Milan Švec (938)|26.4.2004 09:15
[QUOTE="Pavel Koza"]V Options hned na prvni strance pod seznamem synchronizacnich moznosti - Synchronize mobile device clock upon connecting. Pokud nevidite, mozna mate stary ActiveSync.[/QUOTE]
Verzi mám poslední. Asi zobrazení této možnosti bude záviset na nastavení ještě něčeho jiného. Já to tam nemám. Kdy jsem naposledy zapínal synchronizaci času (na PPC) už ani nepamatuji. Přesto stačí změnit čas na PDA a neudělat totéž na PC a je to okamžitě zpátky.

EDIT:
Tak stačilo nahodit ActiveSync znova jako program, podívat se do Nástroje/Možnosti a je to tam
- v části Počítač - pod oknem pro položky k synchronizaci : Synchronizovať čas mobilného zariadenia pri pripojení.
Díky