Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

viac zariadení vo Viste

rando_ce4you (4)|15.11.2007 20:45
zena normalne synchrinizuje PDA cez Visty odkedy som ich nainstaloval. Ja som teraz kúpil Acer c530 a okrem toho, ze zahra taky ten zvuk ze pripojeny novy hardware, tak nerobi nic. Vo windows mobile device center nie je ani ziadna ponuka na pridanie dalsieho zariadenia, ale myslim ze by ju ponuklo, keby sa naslo zariadenie.
Pouzivam na to klasicky mini USB kabel (nakolko PDA je sekac) co som mal k GPS, obavam sa teda, ci chyba nie je v kabli.
Nemate niekto skusenost s pouzivanim viacerych zariadeni vo Viste?
dakujem
htcjirka (1875)|15.11.2007 20:51
Ja pouzivam ve vistach a windows media device centre 3 zarizeni.Neni s tim zadny problem.
mi38k (205)|15.11.2007 21:24
Mně to přes kabel taky nejde. Taky netušim proč. Vista ho jen najde jako nové zařízení, ale nesynchronizuje. Ale jakmile ho připojím přes BT, vše jede perfektně.
rando_ce4you (4)|16.11.2007 19:15
no fakt to nejde. Skusal som to u kamosa na XPeckach s tym istym kablom a normalne nabehol actvesync... Doma som skusil este to, ze som zene zrusil partnerstvo (myslim PDA - PC) a myslel som si ze takto najde to moje PDA. Nenaslo.
Nechapem, Mobile Center mam novy 6.1.6965, Visty su Ultimate, updaty vsetky funguju.... a nic.
Vzdy len zahra ten zvuk a to je vsetko.... ani cez bluetooth