Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde a jak HO nosíte ?

jiri.cech (151)|25.4.2004 20:12
Milí kolegové - závisláci na telefono-poketpísí krabičce.

Od doby, co jsem se zbavil NOKIE a přesedlal na našeho miláčka, řeším hlavní problém - kam s ním. :sarcastic:
1/ Nosit HO na krku, vypadal bych jako sebevrah před skokem do Vltavy.
2/ Nosit HO v kapse, na to bych potřeboval kapsu jako krteček z pohádky.
3/ Přibalené pouzdro mi moc nevyhovuje, klip na opasek ve mě nebudí důvěru. Nosit bezmála 20tis. na takovým čudlíku je poněkud riskantní, zvláště v naší zemičce, kde co není přitlučené nebo přivařené, zmizí. :((

Tak kam s ním - uvítám vaše zkušenosti, tipy na dobré pouzdra apod.
Jo - a taky se mi stýská po hands free - jak telefonujete v autě ?
ipf (2136)|25.4.2004 21:25
Mám MDAII (předtím MDAI). Původní pouzdro jsem zahodil po dvou hodinách, poté, co mi cihla dvakrát vyskočila a spadla na zem (klip pro odepínání se mačkal shora a cihla se zasunovala do boku - ideální kombinace pro automatické padání). Investoval jsem nekřesťanskou tisícovku za poudro KRUSELL, ale je pro mé potřeby naprosto dokonalý, MDÁčko mi neypadlo ani jednou.
Nošení na krku jsem nezkoušel, přestože TM nabízí šňůrku za pár korun (asi po ní všichni uživatelé prahnou), já bych si raději koupil náhradní baterii (kdyby bylo kde).
Problé telefonování v autě jsem řešil dlouho, protože toho najezdím moc a četníků je všude přebytek. Nakonec jsem skončil u BT Bluetrek od iTECu a jsem spokojen (chodí paralelně s BT GPS a nehádají se).
Miloš Strouhal (3997)|25.4.2004 21:59
..hlasuji pro Krusella,používám jej též..
..a když používám mdáčko jako MP3 přehrávač",nechal jsem si ušít speciální pouzdro pro zavěšení na krk..je to jako ten Krusell,ale chybí mu ta část jež kryje displej,ta tam vůbec není..a je na to připevněn uzkej popruh z kůže z digitální kamery Panasonic,za jejž to visí na krku,a vůbec to netahá jako cihla,v oblasti krku to totiž není "šňůrka" jež by se zařezávala do krku,ale "kožený pás" široký 1,5cm.. Mdáčko mam tak stále po ruce,je v poloze vzhůru nohama,což je velice příjemné pro ergonomické ovládání.. ;o) ..dá se s tim i dobře telefonovat při řízení..
hybo (3107)|25.4.2004 22:04
Sorry, ale nedokazu si odpustit :-) Ja HO nosim ve slipech :-) Vim, je to OT, ale neslo to, sorry :-)
Vít_ce4you (156)|25.4.2004 22:13
Vidíš, a třeba by mu v pozdře bylo lepší :-)
ipf (2136)|25.4.2004 23:08
[QUOTE="hybo"]Sorry, ale nedokazu si odpustit :-) Ja HO nosim ve slipech :-) Vim, je to OT, ale neslo to, sorry :-)[/QUOTE]

A taky ho nosíš "v poloze vzhůru nohama,což je velice příjemné pro ergonomické ovládání.."

Jo, a "..dá se s tim i dobře telefonovat při řízení.." ??
:D
Miloš Strouhal (3997)|25.4.2004 23:24
..schvalne jsem slovo "HO"nepouzil.. ;o) ..tak toho nechte.. ;o)))
jiri.cech (151)|26.4.2004 08:20
To "HO" jsem tam dal jááá a schválně, abych vás sem víc nalákal. ;) :) :)) :D
Jak vidím, funguje to.
A kdepak jste to pouzdro KRUSELL koupili ?

Jinak bezkonkurenční pouzdro na toHO druhýho jsem viděl v jednom přírodopisném dokumentu o domorodcích. ( Cca 1m dlouhý, na konci špičatý tubus. ) Pro MDA ale naprosto nevhodný ... :)
Aifel_ce4you (105)|26.4.2004 08:54
Tak například já honosím taky ve slipech, to se rozumí, ale pokud se budeme držet PDA, tak mám originál pouzdro "COMPAQ" na opasek, nylonové, uvnirř s kapsičkou na jednu CF kartu nebo libovolné rozumně veliké CF zařízení. Mám ho už 3 roky !! a nemůžu si stěžovat. Mám "ho" vždy při ruce a dá se dost pohodlně a poměrně rychle vyjmout. Tak toť vše.. AIfel.
ipf (2136)|26.4.2004 09:34
KRUSELL jsem koupil v SUNNYSOFTU, prodejnu mají v Kotvě, jinak sídlí na Praze 3 anebo www.sunnysoft.cz.
Jawet (9)|26.4.2004 11:31
K Dellu Axim X5 jsem dostal i pouzdro s klipem na opasek, ale přiznám se, že mi moc nesedí a taky bych měl strach, že mi PDA někdo šlohne. Tak uvažuji o koupi pouzdra Krusell, ale nejsem si jist jestli stojí za ty peníze a je opravdu lepší než standartní pouzdro co mám. Nemáte někdo tu zkušenost?
Miloš Strouhal (3997)|26.4.2004 11:33
[QUOTE]KRUSELL jsem koupil v SUNNYSOFTU, prodejnu mají v Kotvě, jinak sídlí na Praze 3 anebo www.sunnysoft.cz.[/QUOTE]

nevíš náhodou něco bližšího o tom sídle na Praze 3? Třeba adresu? Shánim ochrané destičky na displej,ale v Kotvě je už nemaj,a fólie mi přijdou naprd..
Nevíte někdo náhodou,kde a za kolik se dají sehnat? Diky
yasmeene2 (794)|26.4.2004 11:44
Jo to ja si objednal na sve mda2 hlinikovy obal a uz sou to dva mesice a porad nic. Samozrejme penize sem uz poslal, tudiz nejspis nebude ani pouzdro ani prachy. :mad:
ipf (2136)|26.4.2004 11:59
Na Praze 3 je to Jeseniova 47, (je to kousek nad CONRAD ELEKTRO, nebo FK Technik - kdo zná). Kdysi tam byl servis na MT. Je to jednosměrka, takže se musí jet jako z centra.
Fólii na MDA jsem kupoval tuším za 100.
Wuffi (1599)|28.4.2004 21:17
Mno ja ho tedy nosim v kapse :D
windmaster (307)|28.4.2004 23:59
Já HO nenosím, mně pevně visí, teda za opaskem v Krusellu z Kotvy, určitě za ty prachy stojí. V orig pouzdře mě zůstal u Bati na stolici jak jsem si zkoušel škrpály a přinesla mi HO všímavá prodavačka k pokladně, polilo mě horko.
V terénu HO nosím na krku v Aquapacku, dá se s ním i plavat a furt pevně visí.
st.tom_ce4you (365)|29.4.2004 00:16
[QUOTE="ipf"]Mám MDAII (předtím MDAI). Původní pouzdro jsem zahodil po dvou hodinách, poté, co mi cihla dvakrát vyskočila a spadla na zem (klip pro odepínání se mačkal shora a cihla se zasunovala do boku - ideální kombinace pro automatické padání). Investoval jsem nekřesťanskou tisícovku za poudro KRUSELL, ale je pro mé potřeby naprosto dokonalý, MDÁčko mi neypadlo ani jednou.
Nošení na krku jsem nezkoušel, přestože TM nabízí šňůrku za pár korun (asi po ní všichni uživatelé prahnou), já bych si raději koupil náhradní baterii (kdyby bylo kde).
Problé telefonování v autě jsem řešil dlouho, protože toho najezdím moc a četníků je všude přebytek. Nakonec jsem skončil u BT Bluetrek od iTECu a jsem spokojen (chodí paralelně s BT GPS a nehádají se).[/QUOTE]


Nahradni baterii meli jeste nedavno v Euroteli prodejne ve Vyskocilove.
null (0)|29.4.2004 01:05
mam MDA II a vyhovuje mi original co bylo u nej ( T Mobile);)
Butch_ce4you (73)|30.8.2004 14:24
[QUOTE="pretorian"]mam MDA II a vyhovuje mi original co bylo u nej ( T Mobile);) [/QUOTE]

Po týdnu používání origoš pouzdra mi spona praskla na dva kusy.
Výrok T-Mobile - mechanická závada - nereklamovatelné.
Inu koupil jsem si pouzdro za 633Kč,tak od T-Mobile,spona vydržela 6 týdnů,pak se rozdrolila.....opět nereklamovatelné,náhradní nedodáváme.
Na to že jsem jim tam nechal dohromady skoro 25 tisíc,mě to pěkně hnulo žlučí.
JanHavlicek (635)|30.8.2004 14:55
Já ho nosím v kapse. Ale moc tam nepasuje. Když si třeba sednu do auta, tak mi jednou vypadl. Jaký máte pouzdro od toho Krusellu ? Je jich tam víc
tribiani (95)|30.8.2004 18:18
nosim ho v kapse a vyhovuje mi to. Originální pouzdro jsem zavrhnul, protože bylo moc velký. Ale když to pouzdro otevřete, zacvaknete a nasunete na zpětné zrcátko v autě, tak se dá dobře telefonovat za jízdy