Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tlačítko na ukončení hovoru

t-fuse (36)|15.11.2007 09:25
Zdravím, mám dotaz ohledně červeného tlačítka na ukončení hovoru. Jde u něj nějak nastavit, aby se s ním nedal odmítnout příchozí hovor? Aby to prostě šlo jenom pomocí softkey na displeji. Já mám totiž občas problém, že když mi někdo volá, tak jak vytahuju A701 z obalu nebo z kapsy, že si to tlačítko nešikovně zmačknu a hovor omylem odmítnu :) V nastavení Buttons s tím nejde nic dělat. Šlo by to někde v registrech, případně přes nějaký program?
Lobo_ce4you (514)|15.11.2007 12:40
V programu AEButton Plus můžeš toto tlačítko odpojit od systému. Např:
1x stisknutí - nic
2x stisknutí - nějaká akce
3x stisknutí - nějaká akce
Přidržení - nějaká akce

Každý typ stisknutí si můžeš nastavit nebo ho natvrdo odpojit. Pro tebe bude možná dobrý, nastavit si ukončení hovoru na 2x stisknutí a jedno stiknutí nechat prázdné.
t-fuse (36)|16.11.2007 07:46
Tak jsem to vyzkoušel a úspěch jen poloviční :( . V normálních aplikacích to funguje, že třeba jeden stisk červenýho tlačítka neudělá nic a dvojí stisk minimalizuje aplikace, ale příchozí hovor se dá pořád ukončit jedním stiskem.
Lobo_ce4you (514)|16.11.2007 07:57
V menu je ještě volba Pustit na červeném tlačítku, tak ji zkus odškrtnout. Najdeš ji pod pravým softwarovým tlačítkem Other options - Pustit na červeném tlačítku (Drop on red key).
Na strákách programu je ještě zvláštní upozornění pro MIO A700 ohledně červeného tlačítka. Možná to bude stejný i u A701.

[CODE]http://ae.inc.ru/aebplusfaq.php[/CODE]