Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Tlačítko na ukončení hovoru

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Zdravím, mám dotaz ohledně červeného tlačítka na ukončení hovoru. Jde u něj nějak nastavit, aby se s ním nedal odmítnout příchozí hovor? Aby to prostě šlo jenom pomocí softkey na displeji. Já mám totiž občas problém, že když mi někdo volá, tak jak vytahuju A701 z obalu nebo z kapsy, že si to tlačítko nešikovně zmačknu a hovor omylem odmítnu V nastavení Buttons s tím nejde nic dělat. Šlo by to někde v registrech, případně přes nějaký program?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

V programu AEButton Plus můžeš toto tlačítko odpojit od systému. Např:
    1x stisknutí - nic
    2x stisknutí - nějaká akce
    3x stisknutí - nějaká akce
    Přidržení - nějaká akce

Každý typ stisknutí si můžeš nastavit nebo ho natvrdo odpojit. Pro tebe bude možná dobrý, nastavit si ukončení hovoru na 2x stisknutí a jedno stiknutí nechat prázdné.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Tak jsem to vyzkoušel a úspěch jen poloviční . V normálních aplikacích to funguje, že třeba jeden stisk červenýho tlačítka neudělá nic a dvojí stisk minimalizuje aplikace, ale příchozí hovor se dá pořád ukončit jedním stiskem.

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

V menu je ještě volba Pustit na červeném tlačítku, tak ji zkus odškrtnout. Najdeš ji pod pravým softwarovým tlačítkem Other options - Pustit na červeném tlačítku (Drop on red key).
    Na strákách programu je ještě zvláštní upozornění pro MIO A700 ohledně červeného tlačítka. Možná to bude stejný i u A701.

Kód:
    http://ae.inc.ru/aebplusfaq.php

Podobná témata

1. Nefunkčnost kláves na příjem a ukončení hovoru
    Od dvsole_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-03-2009, 20:39
  2. HTC Touch Cruise - Zvuk po ukončení hovoru
    Od hamsa_ce4you v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-10-2008, 08:53