Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 97 z 97

Téma: Nový ženský profesionální hlas pro TomTom

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

No tak jsem si udelal chvilku casu a naduplikoval radary. Musim potvrdit, ze to funguje, zatim jsem to testoval jen v simulaci jizdy, ale myslim, ze mezi simulaci a jizdou nebude rozdil. 300 m pred radarem Eliska hlasi "blizi se radar" a pak 100 m pred radarem hlasi "radar".
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Problem 300m : dnes jsem zkousel Elisku a Martu a delaji to obe. Bud to nedoreknou nebo tam proste chybí pokracovani co udelat. Jedu - po 300m .... a nic a v miste odbocky - zahnete do ..... Mírek je OK. ver. TT6 6032

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

lossos: Take jsem to zkousel na Kaiserovi a Variu a problem je s hlasem Elisky, ne s PDA.
    Mne pomohlo do Kaisera dat Elisku ve verzi pro Smartphony.
    Nakonec jsem ale stejne zustal u Miloslava - u Elisky jsem mel pocit, ze jedu s afektovanou prisnou pani ucitelkou tesne pred propuknutim hysterie a naslednym odchodem na Freudovu pohovku, coz nedelalo mym pocuchanym nervum dobre
    Nechal jsem s Elisku jen na hlaseni radaru a nebezpecnych mist - zde je neprijemny hlas vyhodou, protoze intonace a nalada hlasu dokonale koresponduje s mym vnimanim techto POI

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Stejný problém se zpožděním hlášek po 300m a po 100m, na HTC TyTN II (Kaiser) u hlasu Eliška. Nahráním verze hlasu pro Mobily se ta velká prodleva zkrátila asi na půlsekundovou, což už je bez problému a dá se používat.

Na zařízení HTC Vox (Smartphone s WM6 Stand.) běhá Eliška bez problému.

Pro upřesnění verze TomToma 6.032 na obou zařízeních.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Tak ja jsem to nakonec vyresil tak, ze me opet navigule Miroslav a Eliska mi hlasi nebezpecna mista a kazdy radar nejdrive 500 predem a pak 200 m predem. Jako upozorneni to funguje sqele, protoze vim, ze je zle, kdyz Eliska promluvi

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Taky jsem si myslel, že snad na to sekýrování by se Eliška mohla hodit. Bohužel její hlasitost vůči Mílovi je na mém TyTN slabá, takže pro mě je k nepotřebě.
    Víckrát jsem si říkal: Je takovejch ženskejch s příjemným hlasem a oni vyberou zrovna tuhle! Smůla. A přitom stačilo nahrát několik vět a pak to dát 5 lidem poslechnout.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

No ono neni problem si nechat namluvit upozorneni sysntetickou Julii, lze si v ni ovlivnovat hlasitost, rychlost mluvy a vysku hlasu. Na to ze je to syntezator je to docela zajimave.

Julie je zde: http://www.linguatec.cz/onlineservic...ce_reader/site

Samo pak je potreba hlasky prekonvertovat do ogg, ale jak rikam, vysledek je zajimavy, hlasity a muzete si vnem namluvit co chcete, treba "brzdi blbecku, blizi se radarek".

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 14:59
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 21:03
  3. Ženský hlas TT5
    Od ondral_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 19-10-2006, 10:43
  4. TomTom | vlastni hlas | jde to?