Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 97

Téma: Nový ženský profesionální hlas pro TomTom

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Šmarjájozef, umíš číst? Pokud chceš hlasové upozornění na body zájmu, tak soubory .ov2 (tj. vlastní POI), .bmp (obrázek POI) a .ogg (zvuk k POI) musí být v adresáři s mapou a STEJNĚ POJMENOVANÉ (tedy až na tu koncovku, že), tedy např. radary.ov2, radary.bmp a radary.ogg.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od PedroKV
    A nahý Tom Cruise ?
    Tak o tom by se dalo uvažovat .

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

oukej, zeptám se navigovat.cz, jestli by to nezatáhli. Přeci jen naučit Cruise česky a pak ho táhnout ještě do studia bude něco stát... :-) Ale ta reklama, jakou by jim to udělalo, o tom by určitě psal i Blesk... :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

BTW nebudou to dělat i pro iGO? Ten brněnský hantec a ostravaka taky dělali oni, ne? Zatím jezdím s Číčou, ale protože občas bych ho vyměnil za milý dívčí hlas .

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Nevím o tom. Hlavně iGo neznám (vím že existuje, ale nepouživám).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Neví někdo, jak spojit dva .ogg soubory dohromady? Chtel bych, aby mi navigace pri ohlasovani radaru vzdy nejdrive zapipala nejakym upozornujicicm zvukem a nasledne hlas Elisky pronesl, o jaky radar se tedy jedna. Jeji hlas je super, ale obcas me zkratka "neprobudi" tak jako ten zvuk. Jako skoro idealni zvuky se mi jevi zvuky Polite 1 a Polite 3, ktere jsou obsazeny primo v TomTomovi. Ty budi spolehlive a pritom nejsou neprijemne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Já to dělám v Audacity (free). Otevřeš si třeba "sirénu" (dá se stáhnout z webu, nemusí být v ogg), přihraješ další zvuk který si otevřeš v druhém okně (vložíš kopírováním) - mluvené slovo a celé exportuješ jako *.ogg. Můžeš provést i různé korekce a efekty. Slušný soft.

Odkaz na Audacity.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Skvele,vyzkousim,diky. Nemate nekdo z TomToma vyextrahovane ty dva zvuky Polite 1 a Polite 3? Zvykl jsem si.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Pokud ti to pomůže, není to sice z TT ...
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Jsou pekne ty sireny, ale jak se zesiluji ze ztracena a do ztracena zase mizi, tak, alespon v Praze by tento zvuk jako upozorneni na radar, tedy alespon na me asi moc nefungoval, protoze tady porad rvou takove sireny a asi bych ho casem zacal ignorovat, jako ostatni sireny znejici z povzdali.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Miloš si to chtěl "přilepit" k mluveným hláškám.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Kolegove, tak se tu s tim peru uz druhy den a take se mi nedari dostat ta Eliscina upozorneni do meho TomToma. Na strance, kde se stahuji se pise nahrat do slozky SOUNDS, ale slozku s timto jmenem jsem take ve svem atremisu ani ve slozkach TomToma nenasel. Presne se tam pise:

"Všechny složky, případně jen vybranou nebo třeba i jednotlivé soubory samostatně nahrajte do paměti TomTomu, do složky Sounds v kořenovém adresáři. Kvůli přehlednosti doporučuji ponechat soubory ve složkách. Do paměti přenosných TomTomů se dostanete po připojení přístroje k počítači, ukáže se jako další pevný disk. U kapesních počítačů nebo mobilních telefonů použijte čtečku paměťových karet, nebo se do paměti dostanete prostřednictvím ovládacích programů od výrobce vašeho zařízení (Nokia PC Suite, Active Sync...)."

Tady zase nekdo pise o ulozeni do adresare s mapami, takze kam? Uz jsem je zkousel ulozit na ruzna mista, ale nikdy jsem je pak neobjevil v nabidkach zvuku, ktere mohu nastavovat jako upozorneni na body zajmu. Nejsem v tomto moc zdatny, potreboval bych primou a jasnou radu kam s temi soubory, tak abych je pak nasel v TomTomu pri nastavovani zvuku k upozorneni na bod zajmu.

Mam Artremis a v nem TTN 6, vse ofiko.

Dik moc za radu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Na POI.CZ je na toto téma celé vlákno. U TT6 nakopíruj soubory do složky s mapou k BZ. Název zvukového souboru *.ogg musí mít stejný název jako příslušná kategorie BZ a její ikona. Budou tam tedy tři soubory: xxx.ov2, xxx.bmp a xxx.ogg. Poté musíš v menu TT nastavit znovu upozorňování, již ti však TT nenabídne volbu zvuku upozornění.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

a já jenom doplním matese2. Před nakopírováním souborů xxx.ogg nejdříve otevřít TT a zrušit upozorňování na radary. Pak teprve nahrát zvuky do příslušné knihovny, otevřít TT a znovu „zafajfkovat“ upozorňování. A pak to funguje k obecné spokojenosti.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

ta Tvoje animace mi nepřijde vtipná..

Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 13:59
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 20:03