Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 97

Téma: Nový ženský profesionální hlas pro TomTom

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

tak provedeny testy s ruznymi verzemi hlasu Eliska...

"Odbočte a dojedete do cíle: běžný TomTom"
    - vyskytuje se chyba s "po 300 metrech ..."

"Odbočte a dojedete do cíle: TomTom pro mobil"
    - jede, jupiii, chyba se nevyskytuje

"Zahněte a dojedete do cíle: běžný TomTom"
    - opet jede, hmmm...

TT 6032 (8351)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ahoj, splashscreen je obrázek pro PNA, který se ukazuje při startu TT, místo defaultního. Já PNA nemám, takže jsem ho jen udělal podle návodu a na ostro nikdy neviděl. To, že je otočený, je v pořádku. Google poradí, co s tím.

Tím 300m a nic se moc zaobírat nehodlám, mám teď před vánocemi jiné starosti, možná se na mě budete zlobit, ale opravdu na to nemám čas. Hlas si může každý dekompilovat do oggů a dělat si na něm různé úpravy, tak aby mu vyhovoval, mimo jiné třeba i ten ocásek navigovat.cz. Jinak hlas vznikl dle návodu na http://tomtom.graemelucas.co.uk/

Jedinné, co je na hláškách jiné, je to co už jsem psal-aby to znělo přirozeněji, jsou vzdálenosti spojené s předložkou "po" a jednotkou "metrech". Možná některé verze nezkousnou to, že je ta hláška delší, jinak nevím. Protože když jsem nechal hlášky "po" a "metrech" o nulové délce -prázdné soubory, tak hlášení vzdálenosti nefungovalo, proto je v těchto hláškách asi 0,1s ticha.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od kubisz
    tak provedeny testy s ruznymi verzemi hlasu Eliska...

"Odbočte a dojedete do cíle: běžný TomTom"
    - vyskytuje se chyba s "po 300 metrech ..."

"Odbočte a dojedete do cíle: TomTom pro mobil"
    - jede, jupiii, chyba se nevyskytuje

"Zahněte a dojedete do cíle: běžný TomTom"
    - opet jede, hmmm...

TT 6032 (8351)
    ještě dotaz: dělá to jen ta třístovka, nebo i jiné vzdálenosti?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

mne to delaji kompletne vsechny vzdalenosti

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Tak máš něčeho špatnou verzi,Eliška jede furt v pohodě,všecky chyby co mi to dělá nejsou hlasem,páč to dělaj všecky.
    A tenhle problém X metrů a nic se mi ještě nikdy nestal.(kromě testu při výběru hlasu,jinak za provozu nikdy.
    Takže bych řekl pánové hledejte chyby u sebe a neházejte to na Elišku.Jako kdybyste neznali počítačové aplikace a jejich záhadnou nekompatabilitu at už s Widlema nebo s nákým hw.Takových případů jsem už řešil,všem to běhalo jenom mě ne a musel jsem hledat nějakou jinou verzi,ted mám konečně štěstí,že mi něco jede.
    Tak nebudte líní a zkoušejte jiné verze TT nebo mapy.
    A nebo napište Billu Gatesovi,ten za to může.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

to je mi ale rada...

to ze jde o nejaky problem s nastavenim je asi celkem jasny, ale pokud ostatni hlasy funguji, tak bude problem asi nekde jinde...pravdepodbne, ac neznam pricncip, bych to videl tu:

...jedinné, co je na hláškách jiné, je to co už jsem psal-aby to znělo přirozeněji, jsou vzdálenosti spojené s předložkou "po" a jednotkou "metrech". Možná některé verze nezkousnou to, že je ta hláška delší, jinak nevím....
    a rady porady o jine verzi si opravdu sim nechte pro sebe...
    no flame, prosim...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od PedroKV
    Ahoj, splashscreen je obrázek pro PNA, který se ukazuje při startu TT, místo defaultního. Já PNA nemám, takže jsem ho jen udělal podle návodu a na ostro nikdy neviděl. To, že je otočený, je v pořádku. Google poradí, co s tím.

Tím 300m a nic se moc zaobírat nehodlám, mám teď před vánocemi jiné starosti, možná se na mě budete zlobit, ale opravdu na to nemám čas. Hlas si může každý dekompilovat do oggů a dělat si na něm různé úpravy, tak aby mu vyhovoval, mimo jiné třeba i ten ocásek navigovat.cz. Jinak hlas vznikl dle návodu na http://tomtom.graemelucas.co.uk/

Jedinné, co je na hláškách jiné, je to co už jsem psal-aby to znělo přirozeněji, jsou vzdálenosti spojené s předložkou "po" a jednotkou "metrech". Možná některé verze nezkousnou to, že je ta hláška delší, jinak nevím. Protože když jsem nechal hlášky "po" a "metrech" o nulové délce -prázdné soubory, tak hlášení vzdálenosti nefungovalo, proto je v těchto hláškách asi 0,1s ticha.
    Pedro, dik moc za vysvetleni. Ten splashscreen tedy asi nebudu potrebovat. Jinak Eliska je super, odvedli jse na tom sqelou praci. Odeme velky dik za prijemnou moznost zmeny. Je sqele ze i na tomto foru jsou lide ochotni udelat velky kus prace pro ostatni. Sam jsem moderatorem na jinem foru o autech, kde takovato vzajemna pomoc fuguje podobne. Jeste jednou dik celemu tymu, ktery se na tomto sqelem pocinu podilel.
    Shemik. 8)

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Děkuji za pochvalu. Ti, co mě dosud chválili, tu mají bonus: http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/Ar.asp?ARI=113580

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Se obávám, že k návratu na TomToma od iGO by mne nepřesvědčilo ani to, kdyby ten hlas namluvila nahá Sharon Stoneová .

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

A nahý Tom Cruise ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Lidicky jak tam dostanu to upozorneni na ten blizky bod zajmu jak jsou tam nahrane ty zvuky,pisou v tom clanku do souboru Sound ale ten nikde nemohu najit asi ho tam nemam.Poradte.Dik moc

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od fox.vwgolf
    Lidicky jak tam dostanu to upozorneni na ten blizky bod zajmu jak jsou tam nahrane ty zvuky,pisou v tom clanku do souboru Sound ale ten nikde nemohu najit asi ho tam nemam.Poradte.Dik moc
    že by google?

.ogg, .ov2 a .bmp patří do adresáře s mapou

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

TAk to nefunguje.
    http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/AR.asp?ARI=113580

MYslím todle,víš.Ale dik za snahu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ale funguje, musí se to jmenovat stejně. Sám to tak používám.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Hm ale tam pisou o nejakem souboru SOUND za to tam mas nahrat.Ne ze mas prepisovat.

Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 13:59
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 20:03
  3. Ženský hlas TT5
    Od ondral_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 19-10-2006, 09:43
  4. TomTom | vlastni hlas | jde to?