Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Universal - nefunkční zelená a modrá dioda po výměně baterky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Popíšu problém - před nějakým půlrokem jsem koupil baterku Cameron Sino. Od té doby mi nefungují modrá a zelená ledka. Ok, je to neorigoš, koupíme jinou. Pořídil jsem si další (neoriginál ), ledky opět nefungují. Do třetice všeho dobrého - koupil jsem tedy měsíc používaný originál a ledky - opět nesvítí.
    Přemýšlel jsem nad špatnými kontakty ledek, jenže oranžová (hw spojená se zelenou) bliká i svítí výborně.
    Když jsem se pokusně vrátil k původní originál baterce, ledky to nenapravilo. Myslíte že může nekvalitní baterka hardwarově poničit přístroj?
    Psal jsem i na xdadev, ale tam mi nikdo neráčil odpovědět.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Nabízí se odpověď, že při nabíjení neorigoš baterky tam (alespoň při prvotním nabití) můžou pustit nějaké relativně velké proudy a "něco" to prostě nevydrží a odejde. :-( Ale to je jen čirá teorie. Nicméně se mi už u mnoha přístrojů ověřila.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

ja pouzivam "neorigos" 3200mah a 1750mah tiez nie original( original 1600 som musel po pol roku nabijat 2xdenne) a ledky idu bez prob. Ale podobny problem som mal ked som si "uvaril" vlastnu ROM(ja blb som kombinoval viacere buildy) a potom mi napr. svietila len BTled(modra) a to stale. Skus len na skusku flashnut nejaku inu ROM. Stoji to za pokus. Ked to nepomoze, servis(

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Díky kluci za odpovědi. Romka na diody nemá vliv, vystřídal jsem jich za tu dobu asi 10.
    Zkusím desky propísknout multimetrem a budu doufat, že je někde jen špatný kontakt.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Tak dneska jsem vymenil DPS klávesnice za jinou, a ledky konečně zase svítí. Krásný pohled .
    Používá tu ještě někdo baterku Cameron Sino a zároveň mu fungují ledky?

EDIT: radost trvala do doby, kdy jsem zjistil, že naopak nesvítí půlka ledek na klávesnici. Takže jedeme dál...

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-11-2009, 19:10
  2. Neblika zelena dioda indikujuca stav zariadenie.
    Od Jeremi_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-10-2007, 12:30
  3. Modrá led od Bluetooth.
    Od dolby_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 16-09-2005, 12:42
  4. Modra LED
    Od ms_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-08-2005, 13:56