Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opera Mini 4 - tato sada aplikací Midlet není důvěryhodná

pidot (28)|14.11.2007 10:02
Nainstaloval jsem novou Operu Mini 4 na MDA Vario III, která zdá se funguje normálně až na to že při otevírání každé nové stránky se pokaždé zeptá otravným dialogem:

Opera Mini si přeje získat přístup k síti, což může stát čas volání. Tato sada aplikací Midlet není důvěryhodná. V tomto případě povolit? ANO NE

Poté se normálně připojí a danou stránku zobrazí ale zvolím další a opět to stejné. Přitom verze 3.1.2 tento problém nedělala, zeptala se pouze poprvé což se dá v klidu přežít. Neporadí někdo kde najít nastavení důvěryhodnosti pro jednotlivé midlety nebo aplikace příp. jak jinak odstranit tento problém, prozatím jsem byl nucen přejít zpět k Opera Mini 3.1.2. Jiný prohlížeč není bohužel možno použít s tarifem Surf&Mail. Použitý Midlet Manager je Intent. Díky za tip nebo radu.

Milis (129)|14.11.2007 12:19
Dotaz lehce k tématu:

ona Opera 4 lze již takto rychle použít k Surf+?
babicka (76)|14.11.2007 14:08
Myslim, ze to delaji posledni verze Intent Manageru.
Projdi XDA-Developers a stahni si bud starsi Intent, ktery se zepta jen poprve nebo Esmertec (kde ale nefunguje scrolovani prstem)

Nebo mozna tu verzi 4 nejak lepe podepisou a uz to bude fungovat podobne jako ta verze 3.
pidot (28)|14.11.2007 20:10
Opera Mini 4 by měla spadat do surf tarifu (podle Mobilmanie a také potvrzeno operátorem), nicméně s těmi problémy jsem se vrátil k té starší verzi. Předpokládal jsem že problém bude někde přímo v opeře,ale myslel jsem že bude existovat nějaká možnost jak obejít to testování důvěryhodnosti.Vzpomínám si že na symbianu tohle šlo ve správci aplikací kde se nastavilo zeptat poprvé nebo povolit vždy, ale tady jsem to nikde nenašel
Xfiler (11)|25.11.2007 21:48
vyresil uz nekdo problem s neustalym dotazovanim?
Xfiler (11)|26.11.2007 18:22
tak ja si odpovim :)

http://mda.force17.net/2007/11/26/nahradte-pocket-ie-propracovanou-mini-operou-4/
babicka (76)|26.11.2007 22:11
Hmm tim Esmertecem se ale ztraci moznost posunovani prstem. Teda alespon u me. S Intentem je to OK.
Xfiler (11)|27.11.2007 01:20
no zkusil sem nainstalovat esmertec a do nej operu a jakmile pustim operu tak to spadne