Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

automaticky zamek klavesnice / zarizeni

kubisz (1054)|14.11.2007 09:20
dobry den,

objevil sem vyhody zamykani zarizeni s WM (stejne jako ameriku :-) ), nicmene mi nekde chybi volba automatickeho zamku...na smartphonech to slo lehce (autokeylock), ale na PDA nevim...poradite prosim nekdo? diky,

kuba

edit: nikdo neviii? nebo alspon jak by se tento zamek dal priradit nejaky klavese, at to clovek nemusi porad zamykat pres deset kliku...

edit2: mimochodem, nevite nekdo, jestli pri tom zamku nedochazi k podtaktovani PDA? zda se, ze kdyz je zarizeni zamcene, tak se podstatne pomaleji probouzi t tohoto modu...a to jak pri hovoru, tak trebas pri kliknuti na "Odemknout/Unlock" (viditelne se prekresluje obrazovka)

edit3: na miu A701 existuje soubor, ktery se jmenuje LockDevice.exe...nevite nekdo sim, jestli tento (ci podobny) soubor existuje i na jinych zarizenich? (VARIO III :) ) na svem jsem ho nenasel, ani jsem nenasel zadny jemu podobny...popripade byl by nekdo ochotny ho sem z mia nahrat? dekuji
kubisz (1054)|21.11.2007 13:56
tak prvni uspech: na Variu III je zamykani klavesnice umozneno DLOUHYM PODRZENIM CERVENEHO TLACITKA, krom pripadu, kdy je clovek pripojeny pres GPRS/EDGE (tam dojde dlouhy podrzenim k odpojeni; nekde je to vsak dvojstiskem cerveneho...)

tak odzkousen jeden soubor XDA dev (odkaz) a funguje skvele, prirazeno jedne ze SoftKeys, celkem spokojenost...

automatika by vsak byla lepsi...neexistuje nejaky rezident, ktery by umoznel spoustet program po urcite dobe?
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2007 14:12
start-setings-keyguard kde si zvolíš When power is turned off.
kubisz (1054)|21.11.2007 14:20
diky, nemel sem na mysli zamek zarizeni, ale jen zamek klavesnice...nicmene tohle je taky reseni (ale na vic sudlani po displayi)...
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2007 15:56
Nevím, já to na Treu dělám přes tlačítka.
kubisz (1054)|21.11.2007 15:59
tak odzkousen jeden soubor XDA dev (odkaz) a funguje skvele, prirazeno jedne ze SoftKeys, celkem spokojenost...

automatika by vsak byla lepsi...neexistuje nejaky rezident, ktery by umoznel spoustet program po urcite dobe?
Lobo_ce4you (514)|21.11.2007 20:30
Nevím jak přesně si to představuješ, ale zamykat umí tyto programy:
Battery Status - stáhni si night built Battery Status Extended
S2U2
ScreenLock
kubisz (1054)|21.11.2007 20:53
diky, battery status vyzkousim (nebyl delany jen na OMAPy?), ty ostatni nejsou uplne to ono...ted momentalne je vyreseno zamykani, ale jeste by to chtelo tu automatiku po nejaky dobe
Zax_ce4you (222)|22.11.2007 22:39
S2U2 je skvela vec, ale pozor - mate-li nastaveny heslo, vypnete kratkym stiskem pdacko a pak ho zapnete, pak budete mozna muset udelat hardreset, protoze do popredi se cpe jak zadavani hesla, tak i tato aplikace! Bez zadani hesla neodsunu sipku doprava a bez odsunuti sipky nezadam heslo, protoze je pda zamceny!