Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus 696 + iGO 2006 Plus vyřešeno, plně funkční

Mazec_ce4you (1)|14.11.2007 02:00
Tak jsem vyměnil svojí 632N za A696 a protože používám iGo navigaci, tak jsem ihned narazil na milionkrát omletý problém s iGo.
Nejdřív padal s chybou, jindy zase byla obrazovka nesmyslně rozdělená a uplně nepoužitelná. Co vám budu popisovat, znáte to taky.


Dal jsem se tedy do laborování a přišel jsem na řešení které vám zoufalým ukáže světlo na konci tunelu :)


Podotýkám že mám A696 s poslední verzí Windows Mobile 6 CZ, tedy V03.0735.00 CSY 0405. Jak se na ní dostat je popsané v jiném threadu.
Instaloval jsem do čistého PDA bez dalšího SW. Na práci s .ZIP souborem doporučuji WinRAR. Verze iGo z 18.6.2007. Uvozovky níže ignorujte, jsou tam pro lepší přehlednost.



Takže:

1) Na SD kartě kde máte iGO jděte do složky "iGO" a najděte soubor "data.zip". Uvnitř tohoto souboru je složka "config" a v této složce je soubor "pocket_pc.ini". Tento soubor smažte.

2) Stáhněte si z Rapidshare upravený "pocket_pc.ini" soubor a tento vložte přesně tam, kde byl původní který jste právě smazali.

3) Nainstalujte do A696 patch (provede se restart, takže se nelekněte)

4) Nainstalujte iGo běžným způsobem a je to.


No a to je pro dnešek všechno, mějte se fajn.
exot (45)|19.11.2007 11:23
Díky za návod, mám uvedený problém, hned jak bude možnost tak to ozkouším.
exot (45)|21.11.2007 16:17
Tak bohužel, u mne uvedený postup nefunguje. Pořád to samý, obraz šoupnutej nahoru a rozdělenej. Nezkoušel jsem to ale na čistou instalaci.
svatonlu_ce4you (0)|21.11.2007 23:36
[QUOTE]Tak bohužel, u mne uvedený postup nefunguje. Pořád to samý, obraz šoupnutej nahoru a rozdělenej. Nezkoušel jsem to ale na čistou instalaci.[/QUOTE]

U me to fungovalo v pohode...
jedpod (2)|25.11.2007 08:21
Moj PDA to A686.

PROCEDURA DZIALA.
Musialem tylko usunac SYS.TXT, ktory wczesniej utworzylem.

Nie ma potrzeby reinstalowac program - wystarczy usunac:
- plik iGO.db
- wpis do rejestru: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\iGO 2006

Po tym - przy uruchamianiu iGO tworzy nowe nastawy i dziala !!!


Dziekuje bardzo i pozdrawiam

========================
Yes - procedure works, I've got it - iGO (version 2007-06-18) finally is working with my A686.

One additional element I have to provide was to remove sys.txt created before (I tried many options to solve problem).

I haven't reinstal iGO, only removed:
- file iGO.db
- registry entry: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\iGO 2006

After these new settings were created and iGO2006 is working.

Many thanks