Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: OS Android

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Zdravim, co si myslite, dal by sa tento novy linux-based os rozbehnut na nasich looxikoch? Vyslo SDK kde sa emuluje Android takze to musi nejak ist, nemyslite? Podla mna by bolo zaujimave zistit to... Co vy na to?

Viac info o Android-e
    SDK je mozne stahnut tu!
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Můj, možná drzý, dotaz zní - proč? Za WM jsem zaplatil v ceně PDA, mám na to milion aplikací a přestože je to občas děsná bída, víceméně to šlape. Mít PDA s Androidem, na kterém spustím pár aplikací s Androidem dodávaných mně moc neláká.
    Kdo před lety zažil hype s Linuxem na IPAQu, asi přesně ví, o čem mluvím. Mám za to, že OS není cíl, ale pouze platforma pro spouštění aplikací. A nejsou-li aplikace, jde celý OS do kytek. Je to případ toho Linuxu na IPAQu, BeOS, AmigaOS a jako jeden z aktuálních třeba i PalmOS.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Idealne kdyby byla moznost dual-bootu. Mit tedy Windows Mobile 6 ve stavu 100% funkcnim (kvuli praci a komunikaci). A vedle toho Androind na "hrani". Rad bych Androida vyzkousel a zjistil, jaky ma potencial.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

To souhlasím, ale s tím dualbootem to vidím černě :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ano dnes vidim jako jedinou sanci alternativ multiboot. jinak nema smysl o tom uvazovat uz kvuli absenci navigacniho sw na linuxu/androidu/cokoliv jineho. Provozuji v pocket uae amigaos, ale to je jen hracka uz kvuli nevyhovujicimu ovladani, takze to tam mam spis abych mohl ukazat kamaradum hele co mi tam bezi

Podobná témata

1. Android a HD2
    Od xaries v sekci HD2
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 16-06-2011, 15:23
  2. Android
    Od rriha v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 01-12-2010, 13:34
  3. Android vs. WM
    Od lubos.rimal_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 08:08
  4. Android na TP2
    Od Bobanovicz_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-02-2010, 15:59
  5. Android 2.0 do HTC HD
    Od nwagner v sekci Touch HD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-12-2009, 10:39