Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OS Android

gymko (43)|13.11.2007 13:11
Zdravim, co si myslite, dal by sa tento novy linux-based os rozbehnut na nasich looxikoch? :) Vyslo SDK kde sa emuluje Android takze to musi nejak ist, nemyslite? Podla mna by bolo zaujimave zistit to... Co vy na to?

Viac info o Android-e
SDK je mozne stahnut tu!
tortoise (546)|13.11.2007 13:37
Můj, možná drzý, dotaz zní - proč? Za WM jsem zaplatil v ceně PDA, mám na to milion aplikací a přestože je to občas děsná bída, víceméně to šlape. Mít PDA s Androidem, na kterém spustím pár aplikací s Androidem dodávaných mně moc neláká.
Kdo před lety zažil hype s Linuxem na IPAQu, asi přesně ví, o čem mluvím. Mám za to, že OS není cíl, ale pouze platforma pro spouštění aplikací. A nejsou-li aplikace, jde celý OS do kytek. Je to případ toho Linuxu na IPAQu, BeOS, AmigaOS a jako jeden z aktuálních třeba i PalmOS.
carnero (32)|15.11.2007 20:44
Idealne kdyby byla moznost dual-bootu. Mit tedy Windows Mobile 6 ve stavu 100% funkcnim (kvuli praci a komunikaci). A vedle toho Androind na "hrani". Rad bych Androida vyzkousel a zjistil, jaky ma potencial.
tortoise (546)|15.11.2007 23:49
To souhlasím, ale s tím dualbootem to vidím černě :sarcastic:
benny007 (1)|6.12.2007 12:32
Ano dnes vidim jako jedinou sanci alternativ multiboot. jinak nema smysl o tom uvazovat uz kvuli absenci navigacniho sw na linuxu/androidu/cokoliv jineho. Provozuji v pocket uae amigaos, ale to je jen hracka uz kvuli nevyhovujicimu ovladani, takze to tam mam spis abych mohl ukazat kamaradum hele co mi tam bezi :D