Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touch No Evil - Windowssmartdialing.dll

Onygzz (109)|13.11.2007 01:01
Zdravím...našel by se tady někdo, kdo vlastní Touch No Evil ? Potřeboval bych poslat soubor \Windows\smartdialing.dll . Snažil jsem se rozchodit vytáčení s diakritikou, ale bohužel jsem si nebackupnul tu původní knihovnu a teď mu smartdialing nejde ani bez diakritiky:? Zkoušel jsem všechny možný různý knihovny co sou zde na fóru, ale žádný zlepšení.

Kdo pomůže, tomu budu neskonale vděčný...po 3 dnech jsem všechno nastavil k obrazu svému a opravdu se mi nechce dělat HR :(
palacinka (242)|13.11.2007 09:54
tak si udelej backup celeho zarizeni, pak HR, vykopiruj si ten soubor a vrat backup a nahrej zpet ten soubor
Onygzz (109)|13.11.2007 11:43
Hmm...tuhle odpověď sem zrovna slyšet nechtěl...
ElSoft (1244)|13.11.2007 12:15
ten původní by tam stále měl být, jen je překrytý tím co jsi tam nahrával, co ho zkusit smazat?
jinak to ci ti radí palacinka je v pohodě, o nic nepřijdeš pokud pak obnovíš data ze zálohy, kterou jsis udělal před HR, s tím rozdílem že už budeš mít někde stranou vykopírovaný ten původní soubor

a určitě se už něco podobné řešilo zde: český Smart Dialer pro ...
Onygzz (109)|13.11.2007 18:02
Díky..dal sem si HR, kompletně si to nastavil a udělal si zálohu čistýho nastavenýho zařízení i s kartou...:yes:
Godin_ce4you (46)|4.1.2008 15:11
Ahoj, docela se mi zamlouvá Touch No Evil ROMka na Vario, a mám dotaz jestli se ti podařilo rozchodit smartdialing s diakritikou. Mě vůbec nefunguje volba Smart Dialing Options. Nesetkal jste se s tím někdo?
ElSoft (1244)|4.1.2008 17:01
jinak Smart Dialing funguje? Tohle dělá když ti nesedí verze, možná by se šlo dohledat potřebé jiné vazby např pomocí Dependency Walkeru
Godin_ce4you (46)|4.1.2008 17:17
Tak už jsem to vyřešil. Jen tak cvičně jsem použil cab od Jimmyho na jeho smartdialing s diakritikou a světe div se, diakritika chodí. Nicméně Options pořád ne, ale já tu volbu potřeboval stejně jen k vypnutí smartdialingu a ten Jimmyho cab si s tím poradil, takže mám vyřešeno.