Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

help - nemoznost obnoveni zalohy :-(

vurmik (145)|24.4.2004 20:51
odkamarada sem si pujcil kolibku a tak si konecne mohl vytvorit zaohu a taky si zkusit nahrat nejky programky do IPAQu, ale co cert nechtel, ri instalaci jednoho porgramu se to seklo a uz se nerozje, kdyz sem dal soft reset tak to nabehlo do zakladni obrazovky owner info, ale dal jiz nic, po nekolika nezdarnych pokusech soft resetu se stejnym vysledkem jsem prikrocil k hard resetu a kdyz sem pak chtel nahrat zpatky data, tak ouha, nezdarilo se, protoze mi pise ze to bylo vytvoreno jinym zarinenim, coz nejak nechapu, ach jo. ma s tim nekdo nejako zkusenost. pouzivam ipaq 3630 a sync 3,7 pres usb.

diky vurmik
Pavel Koza (4761)|24.4.2004 22:33
Domnivam se, ze problem muze byt v nastaveni bud Regional settings, pripadne casu/casoveho pasma. Zkuste to nastavit presne tak, jak bylo v dobe backupu.
vurmik (145)|24.4.2004 22:35
diky za radu, no mohlo by to byt v tom regional setings, ale to bohuzel uz nevim jak sem si tam vse nastavil, je jinaci moznost jak to tam dostat??
vurmik (145)|24.4.2004 22:39
ted jsem to zkousel a porad nic, ach jo, to je sileny, moje dataaaaaa :-(

a nejde nejak ten soubor zalohy rozbalit na PC a pak bych si tam ty soubory nakopiroval rucne
Pavel Koza (4761)|24.4.2004 22:40
Jakou ma koncovku? Zkusim zapatrat.
vurmik (145)|24.4.2004 23:26
pouziva 3 soubory

Backup.stg - ten je z nich nejvetsi a je v nem ta zaloha

outstore.dat - ma v s obe akroat tecky a minimum citejejch informaci

repl.dat - tam ma zapsany nejaky cesty

diky za spolupraci
windmaster (307)|24.4.2004 23:32
V tomto případě by mohlo pomoci toto: PC-Active Sync/File/Delete Partnership. Potom vytvořit nové připojení (musí se změnit název PPC) a mělo by to chodit.
vurmik (145)|24.4.2004 23:33
tak ja to hned zkusim, diky
ipf (2136)|24.4.2004 23:37
Teď mne budou PCmani střílet, ale občas blbý nápady nás neinformovaných pomohly.
Má to Vaše zařízení nějakou paměťovou kartu? A umí na ní zálohovat? Pokud jo, já bych zkusil udělat zálohu na kartu z toho, co v tý cihle momentálně je. Pak bych ten soubor smazal, v nějaký čtečce bych tam nacpal kopii toho souboru, co máte v počítadle a přejmenoval ho tak, jak se jmenoval ten co vytvořila cihla. A pak bych zkusil obnovu z karty - a děj se vůle boží. ztratit stejně nemáte co, v nejhorším bude o jeden reset víc.
vurmik (145)|24.4.2004 23:42
bohuzel je to hola cihla a tak k ni nemam zadnou kartu. to bych jinak udela, na svem psionu jsem to tam mel zalohovany.

ted sem duveroval programu a nejak to nevyslo, ted porad zkousim to s ti smazanim toho profilu, ted neco synchronizuje, ale nevim co a odkud, ale zatim zadny kladny vysledek
jerzy_ce4you (230)|24.4.2004 23:43
Taky musí být nastaveno stejné jméno zařízení jako má backup, pokud tedy nepoužíváte default.
vurmik (145)|24.4.2004 23:45
co jsem taky udelal a byl postup k lepsimu, ze sem si zapnul stejne heslo a to sice vypadalo slibne, ale taky nic porad sta strasna hlaska ze to je z jinaci masinky a neeeee :-((

uff to je morna, zkousim a porad nic
vurmik (145)|24.4.2004 23:51
jak se tak v tom cim dal vic stouram, tak nikde nemuzu najit taky zadny dokumenty, zatim sem se zabyval casovou agendou, kupodivu kontakty tam sou i po restartu hw, hmm, pro ale ne ten zbytek :-(
ipf (2136)|25.4.2004 00:10
[QUOTE="vurmik"]pouziva 3 soubory

Backup.stg - ten je z nich nejvetsi a je v nem ta zaloha

outstore.dat - ma v s obe akroat tecky a minimum citejejch informaci

repl.dat - tam ma zapsany nejaky cesty

diky za spolupraci[/QUOTE]

A co to zkusit takhle:
1. zkopírovat někam výše uvedené původní soubory
2. udělat znovu zálohu
3. přesat soubor Backup.stg tím původním
4. zkusit znovu obnovu
vurmik (145)|25.4.2004 00:56
to jsem udelal hned na zacatku kdyz se mi to stalo, tm je prave problem s tim, ze on mi nechce identifikovat toto zarizeni jako to ze ktereho to bylo vytvoreno, at delam co delam, tak stale nic, to je blazinec, ach jo :-(
ipf (2136)|25.4.2004 09:32
Už mne nic nenapadá. Já zkušenosti s AS nemám, zálohuji na SD kartu. I když, i tak jsem si párkrát vyrobil obdobný problém a přišel o pár dat.
vurmik (145)|25.4.2004 10:51
tak to mne teda moc nepotesuje, no dnes to zkusim znovu se v tom postourat, preci jen s cistou hlavou a trochu uklidnen. ale jestli ot nepujde, tak budu opravdu ..... :-(
ipf (2136)|25.4.2004 11:53
[QUOTE="vurmik"]bohuzel je to hola cihla a tak k ni nemam zadnou kartu. to bych jinak udela, na svem psionu jsem to tam mel zalohovany.

Pokud jsem to dobře pochopil, tak ta cihla má slot na kartu. Na jakou? A druhý dotaz: odkud jste?
[/QUOTE]
vurmik (145)|25.4.2004 12:08
ne je to ipaq 3630, takze zadny slot :-( a jsem z litomeric, ale pres tyden funguju v praze.


porad zkousim ruzny vecicky, ale stale nic. ach jo, jak z toho dostat ty zatraceny data. grrrr


vsem diky za spolupraci a kdyby nahodou neco nekoho napadlo tak sem s tim :-)

PS: uz sem se na to ptal, neni nejaky programek, jak tu zalohu rozbalit na PCa pak to prehrat jako klasicke soubory??

diky
vurmik (145)|25.4.2004 13:30
ted sem si prochazel ten soubor zalohy, vse co sem htel v nem je, ale jak to dostat ven?? to mi je zahadou. pomoooooc posiiimm
hybo (3107)|25.4.2004 13:40
nemel jsi tam tak nahodou nahranou lokalizaci ? pokud jo, je potrebne si ji tam ted nainstalovat. jinak, HPC Vault Deluxe je to, co hledas. Nechapu, ze se tady na to nikdo neptal, stejne jako na verzi OS, jaky jsi tam mel.
vurmik (145)|25.4.2004 13:44
ne lokalizaci tam nemam, pouzivam pocket 2000 a async 3.7 diky za tamtu radu, zkusim se po tom podivat, nebo jestl mi poradis kde to najdu, budu rad. diky
vurmik (145)|25.4.2004 13:52
diky strasne moc diky, to je uplne presne to co jsem potreboval, ufff, to mi spadnul kamen ze srdce

vsem co se podileji na teto konferenci moc dekuji a moc jim fandim, doufam ze i ja jednou budu moci odpovidat a ne se jen hloupe ptat.

taky vam za to chci dat alespon malou odmenu ve forme pristupu na moje stranky

http://fotovurma.quasar.cz

a pristup do tajne oblasti je "v833673"


diky
hybo (3107)|25.4.2004 13:53
No. pokud mas PKPC 2000, neuzival jsi lokalizaci (nemyslim ted, ale v dobe vytvareni zalohy) pak je tam jen par moznosti nastaveni regianl settings a o nic jine nejde, hesla a podobne veci s tim nic nemaji, jedine, co se testuje je typ zarizeni a regional settings. tak zkus volby, asi jsi tam mel nejakou EN neco, protoze cz tam neni.
vurmik (145)|25.4.2004 14:01
tak zaloha obnovana skoro uspesne, dokumenty jsou v poradku, uz jen nejde obnovit databaze agendy

ma s tim nekdo nejakou zkusenost??
hybo (3107)|25.4.2004 14:53
cim jsi to delal?
vurmik (145)|25.4.2004 15:05
no delal sem to pres ten program jak jsi mi doporucil, vse ok, az na tuhle agendu :-(

co navsteva mych stranek :-)
hybo (3107)|25.4.2004 15:26
tam bude problem s tim, ze ta databaze je jakoby nepristupna prepsani. zkus jeste to, co jsem psal, ne s timto programem, ale pres zmenu regional. no, hezke devce tam mas:-) na oplatku zajdi k nam na www :-)
vurmik (145)|25.4.2004 16:44
no v tom je praveten hacek, nevim jaky regional setings sem tam predtim mel, delal sem to dost chaoticky a netuchal, ze to ma takovou vahu. no s tim pristupovym prave to asi neco spolecnyhop bude mit, zkusim se na to to podivat.

diky

jo a kdyby jen jednu :-)

no i ja naoplatku juknu na stranky.
vurmik (145)|25.4.2004 17:04
tak sem scihnul i stranky a i sem udela tu obnovau znovu jak jsi mi poradil, kdyz sem se pokusil v pameti vypatrat to regional setings, jediny co si pamatuju ze jsem si to z usa menil na united kinkdom a pak to testnul a slapalo to, nastesti, ufff, kdyby to bylo vic do podrobna, tak bych to nuz nevyplodil.


vsem jeste jednou moc diky za spolupraci.
hybo (3107)|25.4.2004 17:34
vidis. ja rikal, ze je jich tam jen par a jeste k tomu jen nekolik je CZ cloveku pouzitelnych :-) A stacilo tak malo :-)
ninja_ce4you (102)|6.9.2004 22:18
[QUOTE="hybo"]nemel jsi tam tak nahodou nahranou lokalizaci ? pokud jo, je potrebne si ji tam ted nainstalovat.[/QUOTE]

jezis diky moc, to me zachranilo. Uz jsem byl fakt nasranej, proc se to neche obnovit...
jumbo77 (37)|1.10.2004 13:48
A co takhle lokalizace? Měl jsi nějakou nahranou? U mě jde obnovit ze zálohy jenom tehdy, pokud to dělám na přístroji, na kterém je ve chvíli obnovy ze zálohy stejná lokalizace, jako byla při backupu. Tzn. dohrát lokalizaci takovou, jaká byla v době zálohy. Pak by to mělo jít bez nejmenších problémů.
jumbo@centrum.cz
VictorC (57)|19.8.2005 17:03
mam stejny problem :-( snazim se najit neco, cim se alespon dostanu do te zalohy :-(((
hybo (3107)|19.8.2005 17:10
loaklizace s tim nic nema, mela s tim v dobe, kdy jeste nebyly "locale" primo v systemu a menilo se "wince.nls" a to je jiz par let....je to v reginal settings, standardne je tam english, musite dat czech...jedine, co lokalizace maximane delaji je, ze tohle zmeni automaticky, pokud to nema tak udelano rucne pri prvnim wizardu...