Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: C550 složka settings

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Ve spoustě rad odkazujete na start - settings - a nějaká složka nebo zástupce... já mám ale ve složce SETTINGS pouze LEAP, PROCESSOR, ZABEZPEČENÍ A ZVUK.. nevím co s tím. žádné síťové karty, žádné informace o systému tady nemám... je to špatnou verzí??

ps: například tlačítko OK nebo X vpravo nahoře nemám kulaté ale ve čtverečku..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

možná je to špatnou verzí češtiny, jestli si dobře vzpomínám, tak sem měl podobný problém když sem do c550 naládoval češtinu asi pro loox 720 nebo tak nějak

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

lokalizaci mám originální z krabice... Sunnysoft InterWrite 9.1 Pro.. takže tam asi problém nebude.. navíc nevím jak by mohla lokalizace způsobit ztrátu některých ikonek... ani v prohlížeči když najedu na Windows - start menu - settings tak tam nejsou.. jen tyto čtyři.. :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Tak po HR se to napravilo.. složka settings už obsahuje snad všechno co má..

Podobná témata

1. složka bluetooth
    Od gustavo_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-11-2009, 13:21
  2. Zaheslovaná složka
    Od Zig_ce4you v sekci Palm
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 21:01
  3. Dá se k C550 připojit TMC-RDS? Alternativy k C550/N560?
    Od Mira10 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 29-11-2007, 10:36
  4. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-06-2006, 01:40