Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

interwrite9,5 HTC TyTN wm6

jurda23 (11)|11.11.2007 14:45
dobrý den mám na svem zařízení HTC TyTN (herm200) nainstalovan vaš sw interwrite9.5 for HTC kaiser vše mi funguje až na podporu qwerty klavesnice da se to napravit neakou jinou knihovnou? předem děkuji za odpověd popřípadě odkaz na koupi vašeho sw ale pro wm6 a htc tytn
htcjirka (1875)|11.11.2007 15:04
Mas namysli zrejme hardwarovou klavesnici.Softwarova klavesnice chodi a muzes si tam nadefinovat jakou chces.Hardwarovou klavesnici vyresis souborem sym.txt
Cestinu si muzes zakoupit na www.sunnysoft.cz,dokonce i osobne.Nevadi ani ze si ji koupis na jine zarizeni.Dostanes aktivacni klic.Na email sunnysoftu pak zasles aktivacni klic a id, ktere ti vygeneroval tvuj Tytn.Vse se dozvis na jejich strankach i v samotne lokalizaci je popis.

Ja jsem takto cestinou z Kaisera pocestil a zaregistroval cestinu na HTC Advantage pro pokus a prepsal klavesnici soubory cestiny z Qtek 9000.Protoze Advantage potrebuje VGA klavesnici.Cestinu nepouzivam,ale takoveto veci jdou.
jurda23 (11)|11.11.2007 17:33
mě take celkem vše funguje jen jsem musel vypnout v nastavení jak je informace o verzi soubory překladu a to konkretně: camera.exe;commdlg.dll;phcanrc.dll;phonesetting.dll; jelikož mi nefungoval foťák,pote telefon a podporu hardverove klavesnice jinak mam všechny znaky při FN uplně jinde a jinak ale jinak jsem spokojenej a neake položky v menu nejsou přeložené což chápu mam jinou ROM než je standartní