Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace WM6 s Exchange 2003

yendaaa (2)|8.11.2007 17:54
Potřeboval bych tak nějak komplexně poradit a osvětlil následující problematiku...

Mám přístroj HTC Herald s oficiálním uprgrade na WM6. Dále pak Windows Vista Ultimate s funkčním Centrum synchronizace a synchronizováním s Outlookem 2007. Pracovní emailovou schránku mám na Exchange serveru 2003 a já potřebuji synchronizovat kdykoliv a kdekoliv přes EDGE/GPRS. Jsem-li připojen přes USB, WM6 se s exchangem bez problémů synchronizuje, v případě EDGE nikoliv. Při nastavování mě průvodce v zařízení říká, že mám zadat adresu webového rozhraní exchange, ale výsledek je stejně nefunkční. Jinak webové rozhraní jede.

Ptám se proto, co musím učinit za kroky, abych mohl vzdáleně s exchangem synchronizovat? Předem díky.
RStein (2012)|8.11.2007 18:03
To je malo informaci:
Mate spatne zadanou adresu serveru? Co sifrovani? Autorita, ktera vydala certifikat?
Dobry clanek je zde na webu - https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=152
A vyzivna diskuze je i pod nim.:)
yendaaa (2)|9.11.2007 09:12
Díky za answer, ale obávám se, že mi moc nepomohla. Jak jsem psal, potřebuji nějaký tutorial ke kombinaci WM6 + VISTA + Exchange2003. Vámi poskytnutý návod je ve spojitosti s ActiveSync, v případě Visty je tedy irelevantní :).

Potřeboval bych: podmínky, co mají být splněny ze strany Exchange2003 vůči synchronizaci s WM6 přes grps-edge; jak nastavit ze strany wm6 takové napojení

Díky.
RStein (2012)|9.11.2007 09:43
VISTA na synchronizaci mezi PDA a Exchange mam minimalni vliv - Mobile center je jen AS v novem kabatku.
Vetsina problemu plyne ze zabezpeceni/neplatneho certifikatu.
Ale treba najdete nekoho, kdo z kristalove koule vyvesti, kde je problem a nabidne reseni pro Visty :D
mareka_ce4you (150)|30.3.2008 21:08
Ahoj, mám podobný problém.
Chci to sesync s Exchangem.
Certifikáty má, to je ok.
Adresa fachá, na serveru vše aktivované a nic.
Vyhazuju mi to hlášku 0x85010004
u toho číla mám v textu : your account in MS Exchange does not have permission to sync with your current setting. Contact admin...

Nastavení mám v pořádku, SSL zapnutý a pořád to kdáká tento nesmysl.
jeenik_ce4you (375)|1.4.2008 12:20
No řeším podobný problém, ale obávám se, že problém je v tom certifikátu. Já jej mám stažený, ale za boha ho nemůžu do zařízení s WM6 dostat. Nemá někdo tip jak to zařídit?
mareka_ce4you (150)|1.4.2008 17:29
no nahraj ho tam, a nainstaluj.
jako ve widlích