Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: První Windows Mobile zařízení od LG s názvem LG KS20 v prodeji ve Francii a Německu

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

I když je situace lepší než před rokem či dvěma, skutečně stylových telefonů se systémem Windows Mobile není na trhu velký výběr. Společnost LG se pokusila tuto mezírku na trhu zaplnit a uvedla, zatím jen ve Francii a Německu, jedno z mála skutečně "sexy" zařízení s operačním systémem od Microsoftu. Jmenuje se LG KS20 a kromě ladného a elegantního designu nabízí i slušné technické parametry, i když některé z nich jsou stále zahaleny rouškou tajemství.

Asi nejzajímavější jsou možnosti komunikace, kde LG nabízí nejen třípásmový GPRS/EDGE modul, ale i rychlá data až do rychlosti 3,6Mbps pomocí technologie WCDMA. Komu to nestačí, může využít i Bluetooth nebo WiFi. Zbytek vlastností už sklouzává k průměru (QVGA displej, 128MB paměti, microSD slot a tak podobně), ale díky malým rozměrům a hmotnosti se to dá tolerovat. Navíc osobně předpokládám, že se toto zařízení bude líbit především ženské polovině lidstva a ty mají většinou jiné priority než megabyty nebo megaherzy Nezbývá než doufat, že se toto zařízení objeví i u nás.

Zdroj: LG Mobile
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Osobně se mi toto zařízení velmi líbí... i když bych měl trošičku výhrady k až příliš tlustému lemu kolem displeje :?
    Dříve se hodně spekulovalo o tom, jestli vůbec bude mít Wifi a ejhle Nikde jsem moc nenašel cenu na zahraničích pultech, ale můj odhad je okolo 400 Euro :sarcastic:

// Tak jsem konečně našel i tu cenu V Německu (Vodafone) je cena o nějakých 100€ vyšší
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-04-2009, 08:03
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-11-2008, 20:05
  3. HTC Shift - prvni HTC zarizeni bez Windows Mobile
    Od Miloš Strouhal v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 12-03-2008, 21:14
  4. Prvni informace a Windows Mobile 7 + fotky!!!!
    Od RStein v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-01-2008, 02:18
  5. První HP smartphone iPAQ 510 Voice Messenger v prodeji
    Od Zdenek Malinsky v sekci iPAQ 5xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-06-2007, 12:49