Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
>
>

První Windows Mobile zařízení od LG s názvem LG KS20 v prodeji ve Francii a Německu

Zdenek Malinsky (9781)|8.11.2007 15:35
I když je situace lepší než před rokem či dvěma, skutečně stylových telefonů se systémem Windows Mobile není na trhu velký výběr. Společnost LG se pokusila tuto mezírku na trhu zaplnit a uvedla, zatím jen ve Francii a Německu, jedno z mála skutečně "sexy" zařízení s operačním systémem od Microsoftu. Jmenuje se LG KS20 a kromě ladného a elegantního designu nabízí i slušné technické parametry, i když některé z nich jsou stále zahaleny rouškou tajemství.



Asi nejzajímavější jsou možnosti komunikace, kde LG nabízí nejen třípásmový GPRS/EDGE modul, ale i rychlá data až do rychlosti 3,6Mbps pomocí technologie WCDMA. Komu to nestačí, může využít i Bluetooth nebo WiFi. Zbytek vlastností už sklouzává k průměru (QVGA displej, 128MB paměti, microSD slot a tak podobně), ale díky malým rozměrům a hmotnosti se to dá tolerovat. Navíc osobně předpokládám, že se toto zařízení bude líbit především ženské polovině lidstva a ty mají většinou jiné priority než megabyty nebo megaherzy:) Nezbývá než doufat, že se toto zařízení objeví i u nás.

Zdroj: LG Mobile
gulii (140)|9.11.2007 00:22
Osobně se mi toto zařízení velmi líbí... i když bych měl trošičku výhrady k až příliš tlustému lemu kolem displeje :?
Dříve se hodně spekulovalo o tom, jestli vůbec bude mít Wifi a ejhle :) má :D Nikde jsem moc nenašel cenu na zahraničích pultech, ale můj odhad je okolo 400 Euro :sarcastic:

// Tak jsem konečně našel i tu cenu :) V Německu (Vodafone) je cena o nějakých 100€ vyšší