Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 94

Téma: I. oficiální sraz ce4you :: Praha, květen 2004, restaurace Pasha

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Posbíralo se tady porůznu pár zájemců o místa v první řadě v poškolácké třídě a tak se toho ujmu.
    Kdo by měl zájem, zúčastnit se neoficiálního setkání návštěvníků těchto stránek, zaměřené na předání zkušeností s chorobnou závislostí na maličké krabičce s displejem a pár čudlíkama, pošlete mi SZ s uvedením:
    1. města konání (Praha),
    2. dne konání ( sobota),
    3. doby konání (dopoledne, odpoledne, večer), a to do 10. května. Předpokládám, že bych to dal dohromady na druhou polovinu května s přihlédnutím k výsledkům tohoto průzkumu.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Navrhuji to psat sem, alespon bude trochu prehled, kdo by se chtel zucastnit

Mam dve varianty:

a) Pokud bod 1 = Praha, potom 2 a 3 = je mi to jedno
    b) Pokud bod 1 != Praha, potom 2 = vikend a 3 = je mi to jedno

V kazdem pripade, ja preferuji G

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Navrhuji to psat sem, alespon bude trochu prehled, kdo by se chtel zucastnit

Mam dve varianty:

a) Pokud bod 1 = Praha, potom 2 a 3 = je mi to jedno
    b) Pokud bod 1 != Praha, potom 2 = vikend a 3 = je mi to jedno
    Dobrá, dobrá, každopádně se budu snažit nejméně jednou za tři dny zvěřejnit počet zájemců a aktuální zájem o místo a dobu konání.
    Zatím jsem sám, vyhovuje mi PRAHA a pak už se přizpůsobím. Jo a dám si Plzeň.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Aktuální zájem o doučování:
    3x Plzeň
    1x Gambrinus
    1x jiné

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Hm, rad bych se zucastnil, ale MDa2 mam zhruba mesic a zadne zkusenosti bych nemohl predat, spise jen ziskat, ale vzhledem k tomu, ze je to na opacnem konci republiky, tak prvni sraz zrejme vynecham...

Pokud by to vsak bylo nekde blize Moravy, tak bych se rad zucastnil...

Doufam, ze alespon bude nejaky on-line prenos :-))

Mirek

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

No tak já bych rád Praha a kdykoliv. Pokud bude Plzeň nebo Gambrinus a ještě se něco dozvím tak jsem spokojený

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Já bych se také tedy asi přidal, ikdyž jsem tedy poněkud mimo cílovou skupinu majitelů pédéá, které si představuju (bez nejmenší urážky) jako manažery středního věku s vytíženým pracovním časem Zas ale zkušenosti jiných se vždy hodí.

Praha, čas bych si udělal, navíc sem abstinent, takže radši mattonku, na kterou se v anketě úplně zapomělo

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Na Mattoniho se nezapomnělo, ale předpokládám, že ho mají všude. Ten průzkum "spotřeby" dělám proto, abych, až budu vybírat lokalitu, nevybral "Šariš" a pak nám "studenti" neutíkali naproti

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jsem sice zatím v oblasti PDA nováček, ale velice rád bych se zůčastnil a něco nového se dozvěděl. Hlavně díky tomu uvidím spoustu věcí na vlastní oči. Pokud to bude o víkendu je mi to jedno. Plzeň nebo Gambrinus taky, protože asi pojedu autem z CL, takže to bude nealko.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Praha ? - asi kdekoli, pivko ? - kromě Bráníku asi jakékoli - kdy ? - kdykoli po 3.5. 2004 (preferoval bych tedy raději večer) ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Je tady vubec nekdo z Ostravska, kdo by na ten sraz do Prahy jel ??

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ja osobne mam velkou radost, ze se organizace necoho podobneho ujal nekdo jiny, nez ja (organizace neni moje nejsilnejsi stranka), samozrejme nabizim podporu a spolupraci. A kdyz se to povede, tak to priste muzem udelat nekde jinde nez v Praze

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Zdravim,
    take bych se rad pridal, pokud to bude Praha, odpoledne a vecer kdykoli, kdekoli, k piti Plzen nebo G.

Milan

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Podle posledních ohlasů to zatím vypadá na Prahu a na odpoledne až večer. Vybrat den už bude asi těžší.
    Mně by vyhovovalo pondělí, nebo středa, to jsem v Praze a mám volný program, ale klidně přijedu v sobotu (zas ta Praha tak daleko není). Anebo kdykoliv jindy, záleží na ostatních.
    Tak, studenti, nabídnul jsem vám přesnější termíny, tak se vyjadřujte, ať se pohneme.
    PS. Pokud by to bylo o víkendu, můžu svézt někoho z HB, JI, HU. V pondělí pouze odvézt do Prahy, ve středu naopak z Prahy.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ja jsem z Olomouce. Rad bych jel, ale do 15.6. mam desne prace, tak to spis nebudu stihat. Ale jinak do Prahy jezdim, takze by to snad nebyl problem to nejak skoordinovat s pracovni cestou.

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 14:57
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 12:57
  3. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 17:56
  4. Reakcí: 415
    Poslední příspěvek: 30-11-2004, 09:01
  5. II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání