Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

I. oficiální sraz ce4you :: Praha, květen 2004, restaurace Pasha

ipf (2136)|23.4.2004 17:35
Posbíralo se tady porůznu pár zájemců o místa v první řadě v poškolácké třídě :D a tak se toho ujmu.
Kdo by měl zájem, zúčastnit se neoficiálního setkání návštěvníků těchto stránek, zaměřené na předání zkušeností s chorobnou závislostí na maličké krabičce s displejem a pár čudlíkama, pošlete mi SZ s uvedením:
1. města konání (Praha),
2. dne konání ( sobota),
3. doby konání (dopoledne, odpoledne, večer), a to do 10. května. Předpokládám, že bych to dal dohromady na druhou polovinu května s přihlédnutím k výsledkům tohoto průzkumu.
Pavel Koza (4761)|23.4.2004 17:43
Navrhuji to psat sem, alespon bude trochu prehled, kdo by se chtel zucastnit:)

Mam dve varianty:

a) Pokud bod 1 = Praha, potom 2 a 3 = je mi to jedno
b) Pokud bod 1 != Praha, potom 2 = vikend a 3 = je mi to jedno

V kazdem pripade, ja preferuji G;)
ipf (2136)|23.4.2004 17:51
[QUOTE="Pavel Koza"]Navrhuji to psat sem, alespon bude trochu prehled, kdo by se chtel zucastnit:)

Mam dve varianty:

a) Pokud bod 1 = Praha, potom 2 a 3 = je mi to jedno
b) Pokud bod 1 != Praha, potom 2 = vikend a 3 = je mi to jedno
[/QUOTE]

Dobrá, dobrá, každopádně se budu snažit nejméně jednou za tři dny zvěřejnit počet zájemců a aktuální zájem o místo a dobu konání.
Zatím jsem sám, vyhovuje mi PRAHA a pak už se přizpůsobím. Jo a dám si Plzeň.:D
ipf (2136)|25.4.2004 00:19
Aktuální zájem o doučování:
3x Plzeň
1x Gambrinus
1x jiné
:)
mstenchl (132)|26.4.2004 06:48
Hm, rad bych se zucastnil, ale MDa2 mam zhruba mesic a zadne zkusenosti bych nemohl predat, spise jen ziskat, ale vzhledem k tomu, ze je to na opacnem konci republiky, tak prvni sraz zrejme vynecham...


Pokud by to vsak bylo nekde blize Moravy, tak bych se rad zucastnil...

Doufam, ze alespon bude nejaky on-line prenos :-))

Mirek
Chuck (284)|26.4.2004 08:20
No tak já bych rád Praha a kdykoliv. Pokud bude Plzeň nebo Gambrinus a ještě se něco dozvím tak jsem spokojený :D
yasmeene2 (794)|26.4.2004 09:04
Já bych se také tedy asi přidal, ikdyž jsem tedy poněkud mimo cílovou skupinu majitelů pédéá, které si představuju (bez nejmenší urážky) jako manažery středního věku s vytíženým pracovním časem :D Zas ale zkušenosti jiných se vždy hodí.

Praha, čas bych si udělal, navíc sem abstinent, takže radši mattonku, na kterou se v anketě úplně zapomělo :)
ipf (2136)|26.4.2004 09:47
Na Mattoniho se nezapomnělo, ale předpokládám, že ho mají všude. Ten průzkum "spotřeby" dělám proto, abych, až budu vybírat lokalitu, nevybral "Šariš" a pak nám "studenti" neutíkali naproti:D
Bud_Bundy (116)|26.4.2004 10:40
Jsem sice zatím v oblasti PDA nováček, ale velice rád bych se zůčastnil a něco nového se dozvěděl. Hlavně díky tomu uvidím spoustu věcí na vlastní oči. Pokud to bude o víkendu je mi to jedno. Plzeň nebo Gambrinus taky, protože asi pojedu autem z CL, takže to bude nealko. :)
Pavlucha (1496)|26.4.2004 17:11
Praha ? - asi kdekoli, pivko ? - kromě Bráníku asi jakékoli - kdy ? - kdykoli po 3.5. 2004 (preferoval bych tedy raději večer) ... :D :D :D
mstenchl (132)|27.4.2004 07:22
Je tady vubec nekdo z Ostravska, kdo by na ten sraz do Prahy jel ??
Pavel Koza (4761)|27.4.2004 09:52
Ja osobne mam velkou radost, ze se organizace necoho podobneho ujal nekdo jiny, nez ja (organizace neni moje nejsilnejsi stranka), samozrejme nabizim podporu a spolupraci. A kdyz se to povede, tak to priste muzem udelat nekde jinde nez v Praze:)
hajekm (308)|27.4.2004 10:01
Zdravim,
take bych se rad pridal, pokud to bude Praha, odpoledne a vecer kdykoli, kdekoli, k piti Plzen nebo G.

Milan
ipf (2136)|27.4.2004 10:24
Podle posledních ohlasů to zatím vypadá na Prahu a na odpoledne až večer. Vybrat den už bude asi těžší.
Mně by vyhovovalo pondělí, nebo středa, to jsem v Praze a mám volný program, ale klidně přijedu v sobotu (zas ta Praha tak daleko není). Anebo kdykoliv jindy, záleží na ostatních.
Tak, studenti, nabídnul jsem vám přesnější termíny, tak se vyjadřujte, ať se pohneme.
PS. Pokud by to bylo o víkendu, můžu svézt někoho z HB, JI, HU. V pondělí pouze odvézt do Prahy, ve středu naopak z Prahy.
Vít_ce4you (156)|27.4.2004 10:30
Ja jsem z Olomouce. Rad bych jel, ale do 15.6. mam desne prace, tak to spis nebudu stihat. Ale jinak do Prahy jezdim, takze by to snad nebyl problem to nejak skoordinovat s pracovni cestou.
Bud_Bundy (116)|27.4.2004 13:03
Nejvhodnější bude asi víkend. Jindy bych stejně nemohl, to se neutrhnu z práce. Pokud se nic nesemele a pojedu, tak mohu vzít na trase Česká Lípa - Mělník - Praha spolustudenta. :)
windmaster (307)|27.4.2004 13:14
Jsem pro hlavní město, ale když to bude kdekoliv jinde mám volná tři místa v autě. Může se kouřit (cigára vlastní).
Chuck (284)|27.4.2004 13:20
Taky Praha termín pokud možno v týdnu bude pěkně a lidi o víkendu nemají čas. No a podruhé mimo Prahu aby to těm co nemohou nebylo líto. :sarcastic:
jerzy_ce4you (230)|27.4.2004 19:19
Prima, já se přidávám též. Čas ani značka piva nerozhoduje. :)
hybo (3107)|27.4.2004 19:26
mne jen reknete, kdy a kam dojit, hlasovani na me moc slozite :-) Jo, navstevnici akce maji slevu 2% na prvni nakup u nas po akci :-))))
ipf (2136)|27.4.2004 19:45
Původně jsem chtěl v tomto příspěvku požádat ředitele, aby doplnil anketu o hlasování na téma: pracovní den x víkend, ale asi by to nebylo objektivní. Proto bych chtěl požádat všechny vážné zájemce, aby mi poslali sokromou zprávu s uvedením vám vyhovujícího dne: 1. pracovní den (PO-ČT), 2. SOBOTA. Praha je napoprvé celkem jasná, místo budu hledat až podle počtu zálemců.
Bud_Bundy (116)|28.4.2004 07:54
Nemá náhodou někdo z lidí, co uvažují, že přijdou na doučování, pouzdro Innopocket Metal Delux? Uvažuji, že bych si ho pořídil, ale chtěl bych ho nejdříve vidět. Na pdaplanet.cz mi napsali, že ho nemají skladem, doba dodání zhruba 14 dní.
yasmeene2 (794)|28.4.2004 16:52
To sem si objednal a už dva měsíce marně čekám, teď sem jim poslal nějaký mail tak se to snad pohne. Chtěli po mě kopii pasu a přední strany kreditky - to sem jim neposlal, objednávám to z francie, stalo se někdy někomu, že po vás tohle chtěli??

Jinak pardon za offtopik

PM s dobou neposílám protože se přizpůsobím.
ipf (2136)|29.4.2004 07:05
Aktuální zájem o setkání v Praze:
pracovní den - 1x
sobota - 3x
je mi to jedno - 5x

Mimo Prahu - 2x
Vít_ce4you (156)|29.4.2004 10:32
Přidám se tedy a) Praha - pracovní den - nealko (auto) b) Mimo prahu - vikend
Bud_Bundy (116)|29.4.2004 13:16
[QUOTE="yasmeene2"]To sem si objednal a už dva měsíce marně čekám, teď sem jim poslal nějaký mail tak se to snad pohne.[/QUOTE]

U www.pdaplanet.cz není na skladu, ale jen na objednávku a mělo by být do 14 dnů doma, alespoň to tvrdí. Ale chtějí za něj 1400,- + DPH. Na kolik tě vyjde z té Francie?

Sice OT - Pardón, ale je to reakce. :)
yasmeene2 (794)|30.4.2004 11:15
Bud napsal:
[QUOTE]Na kolik tě vyjde z té Francie?[/QUOTE]

Na 1200 i s poštovnym, konečně se to nějak hnulo a pošlou mi nový - prý se to zaseklo v poště.

a už končim s OT
ipf (2136)|2.5.2004 23:29
[QUOTE="ipf"]Aktuální zájem o setkání v Praze:
pracovní den - 2x
sobota - 3x
je mi to jedno - 6x
[/QUOTE]
ipf (2136)|9.5.2004 17:06
Tak se za týden vůbec nic nezměnilo, skóre z minulé neděle zůstává.
Proto si Vás všechny dovoluji pozvat na první "doučovací" odpoledne určené (nejen) pro všechny majitele PDÁček (a jiných podobných krabiček).
Setkání proběhne v Praze, a to v sobotu 15-tého května 2004 od 14-ti hodin na zahrádce restaurace PASHA, která se nachází v ulici U Lužického semináře. Vchod na zahrádku je z Letenské ulice. Restaurace je cca 100 metrů od stanice metra Malostranská.
V prostoru je funkční připojení Wifi.
Pavel Koza (4761)|11.5.2004 10:30
Budu tam:) Pro zájemce budu mít k osahání u nás neprodávaný iPAQ h4350 s integrovanou klávesnicí a (pokud se to stihne proclít a dodat) i jedno hooodně odolné Pocket PC zařízení:cool: Pokud máte i vy něco zajímavého, vemte to s sebou. A pro ty, kteří se nezůčastní, samozřejmě všechno popíšu a vyfotím!
Bud_Bundy (116)|11.5.2004 12:16
Jedu na služební cestu do LB, ale zkusím to stihnout. Pokud ne, předem děkuji za podrobnou reportáž i s foto dokumentací. Snad to klapne, jako nováček v PDA věřím, že se tam dozvím spoustu užitečných informací.
eXEden_ce4you (811)|11.5.2004 14:19
A tož to já bych se též přišel podívat na souputniky s "placatejma pi*ovinama" jak praví moje drahá polovička :D
Bud_Bundy (116)|11.5.2004 16:38
Program? ... "Co si kdo urve." :D nebo to bude jako ve škole "přednáška + cvičení" :sarcastic:
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|11.5.2004 17:31
Možná blbý otázky ale přeci jen :

- pokud nejsem nahlášen a ještě ani v tuto chvíli nevím jestli přijedu je nějaká rezerva míst u stolu ( stolů ) ?
- jak poznám k jakému stolu se mám hlásit. Abych si nesednul třeba k místním štamgastům co tam posedávají každý den.
- bude to tam mít někdo na povel ? Nedovedu si představit 15 hlav jak se kouká řediteli přes rameno na IPAQ 4350.
Pavel Koza (4761)|11.5.2004 17:42
1. Neznam odpoved, odpovi organizator:)
2. O to strach nemam:D
3. Jedna se o akci s poradovym cislem 0, takze budem muset improvizovat. Vsechno se samozrejme odviji od toho, kolik prijde lidi:) Kdyz jich bude par, tak se to bude resit jinak, nez kdyz jich prijde 50. Na povel to asi nebude, i kdyz nejaka pravidla asi nastavime.

Ale fakt je to velka neznama, uvidime v sobotu:yes:
Pavel Koza (4761)|11.5.2004 17:47
[QUOTE="ipf"]Setkání proběhne v Praze, a to v sobotu 15-tého května 2004 od 14-ti hodin na zahrádce restaurace PASHA, která se nachází v ulici U Lužického semináře. Vchod na zahrádku je z Letenské ulice. Restaurace je cca 100 metrů od stanice metra Malostranská. V prostoru je funkční připojení Wifi. [/QUOTE]

To je tahle restaurace?
00016281_contactpicb_e047.jpg
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|11.5.2004 18:12
Už podle www stránek restaurace je mi jasné, že to není žádný pajzl IV. cenové skupiny a že moje obavy abych si nesedl k místním štamgastům byly zbytečné.
ipf (2136)|11.5.2004 18:18
Ano, to je ono. Ale neděste se, budeme na zahrádce mimo restauraci (pokud nebude pršet - pak bude průser).
Zatim projevilo zajem asi 11 účastníků, ale to bylo v diskusi o termínu. Bohužel, pokud dorazí 50 lidí, budeme se operativně stěhovat.
Co se týče hospody, nepředpokládám, že by někdo obědval, ale možné to je. PRO, pro toto místo, když jsem hledal, je blízkost metra, Wifi a současný spoluprovozovatel hospody, který má k počítačům a internetu velmi blízko, vytvořil pár projektů a je normální. Navíc předpokládám, že pokud si někdo koupí cihlu v ceně několika (desítek) tisíc, unese pivo za 25 Kč.
No, teď už toho moc nesvedu, takže děj se vůle boží. Alespň budou mít moji následovníci co vylepšovat :D
ipf (2136)|11.5.2004 18:33
[QUOTE="JirkaP."]Možná blbý otázky ale přeci jen :

- pokud nejsem nahlášen a ještě ani v tuto chvíli nevím jestli přijedu je nějaká rezerva míst u stolu ( stolů ) ?

Opravdu nevím kolik lidí dorazí, takže se dám taky překvapit (nebo na modlení)


- jak poznám k jakému stolu se mám hlásit. Abych si nesednul třeba k místním štamgastům co tam posedávají každý den.

Budeme chodit průchodem z letenské ulice. Na zahrádce je momentálně 16 míst.

- bude to tam mít někdo na povel ? Nedovedu si představit 15 hlav jak se kouká řediteli přes rameno na IPAQ 4350.

Asi to tak dopadne. Pokud bych věděl dopředu, že dorazí 50 lidí, sehnal jsem sál, vzal bych NTB a půjčil bych si projektor, ale takhle opravdu nevím.

[/QUOTE]
null (0)|11.5.2004 18:42
Podle casu ale snad se pridam sice to mam z ruky ale i tak .....:D
yasmeene2 (794)|12.5.2004 20:27
add záměna se štamgasty - nemyslím si že by se kde vyskytovala skupina štamgastů s pédéáčky.. :D
windmaster (307)|12.5.2004 20:50
Nebylo by od věci, kdyby měl každý na obrazovce své placky svoji ikonu(nebo někde jinde), aby bylo vidět odkud vítr vane. Kromě @dmina, toho asi poznáme fšickni...:D
eXEden_ce4you (811)|12.5.2004 21:18
[QUOTE="ipf"]Asi to tak dopadne. Pokud bych věděl dopředu, že dorazí 50 lidí, sehnal jsem sál, vzal bych NTB a půjčil bych si projektor, ale takhle opravdu nevím.[/QUOTE]
No on ani tak ten NB by nebyl na škodu :D Týkat se to programování, tak ho vezmu taky. Být zájem o větší školení tak místnost s projektorem s PCs bych možná dokázal sehnat...
eXEden_ce4you (811)|12.5.2004 21:21
[QUOTE="windmaster"]Nebylo by od věci, kdyby měl každý na obrazovce své placky svoji ikonu(nebo někde jinde), aby bylo vidět odkud vítr vane. Kromě @dmina, toho asi poznáme fšickni...:D [/QUOTE]
No stejně by ses musel dívat přes rameno na PDA a tudíž identifikace stávala by se (i s přibývajícím počtem rezavých drinků) obtížnou ... To bych chtělo spíš cedule :D
ipf (2136)|12.5.2004 22:37
NTB bude.
Rob_ce4you (23)|13.5.2004 15:28
Pozdravujte na 0 setkání !
No kdyby to nebylo tak daleko resp. přes Prahu jezdím v týdnu a o víkendu bych to už doma nevysvětlil.
Pokud budete příště akci dělat přikláním se k setkání během týdne. My hanáci sice dřeme, ale pokud jde o pivo tak se nepředřeme !!
Příště .......
:D
ipf (2136)|13.5.2004 17:07
[QUOTE="Rob"]
Pokud budete příště akci dělat přikláním se k setkání během týdne. My hanáci sice dřeme, ale pokud jde o pivo tak se nepředřeme !!
Příště .......
:D [/QUOTE]

Problém, uspořádat setkání v týdnu by nebyl, akorát že 3 z vás si přáli vysloveně víkend, jeden pouze přes týden a šesti to bylo jedno.
Tak příště to uděláme přes týden a na Moravě :)
ipf (2136)|14.5.2004 13:13
Sice za pět minut dvanáct, ale přesto (abych nebyl zítra zaskočen valícím se davem spolužáků) chci požádat ty, co zítra určitě přijdou (a stihnou si to ještě přečíst), pošlete mi SZ. Díky.
hybo (3107)|14.5.2004 15:59
Na setkani budou k dispozici jednoduche karticky s kody. Ty budou opravnovat kazdeho ucastnika k tomu, aby mel pristi nakup u nas o 2% levnejsi ceny bez DPH. Kazdy muze pouzit jen jeden kod a to jen na jeden nakup. Fungovat to bude tak, ze kod se zapise do poznamky v objednavce, priapdne v mailu, bude overen a na zaklade toho bude narok na slevu. Verim, ze to vsechny potesi :-) Kdo je bude rozdavat se dozvite na miste.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|14.5.2004 17:23
Tak jsem přemluvil ženu a dítě a zítra je vyvezu do hlavního města ČR.
Já půjdu na 0 setkání přátelů PDA a oni si prohlédnou Prahu. ( nakonec budou všichni spokojeni ).