Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 94 z 94

Téma: I. oficiální sraz ce4you :: Praha, květen 2004, restaurace Pasha

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od windmaster
    V tom případě by nejenom motoristy mohly zajímat tyto kamery
    Ještě, kdyby je někdo srovnal podle abecedy..)
    Ale jinak dobrý.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od xp
    ..chtěl bych se zeptat osob jež stojí za již proběhlým "doučováním" a které budou pravděpodobně organizovat i další,pokud k němu dojde..zda by nestalo zauvažovat nad tím,že by někdo z vás již zkušených mohl provést ukázkové přeflešování MDA2ky.. myslím si,že nás je hodně,těch kteří toto ještě neabsolovali a pokud bychom měli šanci to mít srozumitelně vysvětlené a předvedené od někoho zkušenějšího,by bylo velkým přínosem.. :yes: ..abych byl upřímný,před časem jsem se tu dušoval,že hrabat do ROM u své nové MDA2ky nebudu..ale časy se mění,a už mi to jaksi není až tak moc proti srsti..
    ..jenže jsem kdysi oddělal dvě desky u MDA1,a stálo mne to hodně nervů a "smutku",a už se nehrnu tak moc do něčeho,čemu nerozumím,a čím mohu riskovat "život" svého MDA..
    Předvedení o někoho z vás zkušených by asi pomohlo prolomit "mé ledy"..
    Dík
    Mám pocit, že něco podobnýho na srazu tak nějak vyplynulo na povrch

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od xp
    ..chtěl bych se zeptat osob jež stojí za již proběhlým "doučováním" a které budou pravděpodobně organizovat i další,pokud k němu dojde..zda by nestalo zauvažovat nad tím,že by někdo z vás již zkušených mohl provést ukázkové přeflešování MDA2ky.. myslím si,že nás je hodně,těch kteří toto ještě neabsolovali a pokud bychom měli šanci to mít srozumitelně vysvětlené a předvedené od někoho zkušenějšího,by bylo velkým přínosem.. :yes: ..abych byl upřímný,před časem jsem se tu dušoval,že hrabat do ROM u své nové MDA2ky nebudu..ale časy se mění,a už mi to jaksi není až tak moc proti srsti..
    ..jenže jsem kdysi oddělal dvě desky u MDA1,a stálo mne to hodně nervů a "smutku",a už se nehrnu tak moc do něčeho,čemu nerozumím,a čím mohu riskovat "život" svého MDA..
    Předvedení o někoho z vás zkušených by asi pomohlo prolomit "mé ledy"..
    Dík
    Podívej se sem

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

No jo, vážení... Chápejte moji bezmoc, když jsem byl v sobotu v 13:00 v Praze, ale žel s mojí mámou ( a neměl jsem čas ji poslat na hrad (Máma na hrad!). A jelikož přijela ze Slovenska, tak ji jaksi nešlo poslat... pryč. Ale příště!!!

No jo pánové. Četl jsem si recenzi, škoda že tak krátkou. Muselo to být super.

NoOne

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 13:57
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 11:57
  3. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 16:56
  4. Reakcí: 415
    Poslední příspěvek: 30-11-2004, 08:01
  5. II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004