Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 94

Téma: I. oficiální sraz ce4you :: Praha, květen 2004, restaurace Pasha

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Pozdravujte na 0 setkání !
    No kdyby to nebylo tak daleko resp. přes Prahu jezdím v týdnu a o víkendu bych to už doma nevysvětlil.
    Pokud budete příště akci dělat přikláním se k setkání během týdne. My hanáci sice dřeme, ale pokud jde o pivo tak se nepředřeme !!
    Příště .......

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Rob
    Pokud budete příště akci dělat přikláním se k setkání během týdne. My hanáci sice dřeme, ale pokud jde o pivo tak se nepředřeme !!
    Příště .......
    Problém, uspořádat setkání v týdnu by nebyl, akorát že 3 z vás si přáli vysloveně víkend, jeden pouze přes týden a šesti to bylo jedno.
    Tak příště to uděláme přes týden a na Moravě

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Sice za pět minut dvanáct, ale přesto (abych nebyl zítra zaskočen valícím se davem spolužáků) chci požádat ty, co zítra určitě přijdou (a stihnou si to ještě přečíst), pošlete mi SZ. Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Na setkani budou k dispozici jednoduche karticky s kody. Ty budou opravnovat kazdeho ucastnika k tomu, aby mel pristi nakup u nas o 2% levnejsi ceny bez DPH. Kazdy muze pouzit jen jeden kod a to jen na jeden nakup. Fungovat to bude tak, ze kod se zapise do poznamky v objednavce, priapdne v mailu, bude overen a na zaklade toho bude narok na slevu. Verim, ze to vsechny potesi :-) Kdo je bude rozdavat se dozvite na miste.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak jsem přemluvil ženu a dítě a zítra je vyvezu do hlavního města ČR.
    Já půjdu na 0 setkání přátelů PDA a oni si prohlédnou Prahu. ( nakonec budou všichni spokojeni ).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Uz se secetlo kolik nas tedy zitra pravdepodobne bude ?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Tak jsem přemluvil ženu a dítě a zítra je vyvezu do hlavního města ČR.
    Já půjdu na 0 setkání přátelů PDA a oni si prohlédnou Prahu. ( nakonec budou všichni spokojeni ).
    :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od hajekm
    Uz se secetlo kolik nas tedy zitra pravdepodobne bude ?
    S Tebou 8
    + školník)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Chtěl bych vzkázat všem co nejsou zatím nerozhodnuty:

Važte si práce jiných, co ve vlastním volnu a zcela zadarmo se snaží uspořádat setkání NÁS přátel PDA.

PS : Přestože předpověď počasí není dobrá. Pokuste se 0 setkání přátel PDA podpořít svojí účastí i když nejste z Prahy. Já osobně si této práce velmi vážím a budu se snažit zúčastnit, přestože nejsme z Prahy.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Važte si práce jiných, co ve vlastním volnu a zcela zadarmo se snaží uspořádat setkání NÁS přátel PDA.
    Já doufám, že to bude zadarmo

Ovšem, pokud bude pršet, budu to mít drahý

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Chtěl bych vzkázat všem co nejsou zatím nerozhodnuty:

PS : Přestože předpověď počasí není dobrá. Pokuste se 0 setkání přátel PDA podpořít svojí účastí i když nejste z Prahy. Já osobně si této práce velmi vážím a budu se snažit zúčastnit, přestože nejsme z Prahy.
    Jak jsem psal na začátku diskuse, rád bych na toto setkání přijel, ale asi bych to měl fakt nejdál a na pár hodin to nemá smysl. Kromě toho zasáhla příroda a já jsem druhý týden na nemocenské. Možná bych měl radu pro další srazy do budoucna.

Byl jsem na dvou srazech GSM konference sh.cvut.cz. Tam jsou srazy dvoudenní a hlavně pro ty přespolní by to snad mohlo mít větší význam.

Ale jinak ať se vám zítra daří a přeje počasí. Jenom doufejte, aby ten výčepní nebyl nějakej divnej :-)))

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Já občasná školení (zpravidla pro účetní) pořádám, takže vůbec není problém spáchat i několikadenní akci majitelů cihel. Mám vybráno i několik lokalit, zajišťujících i ubytování a stravu (za rozumných finančních podmínek). A není problém zajistit i počítadlo a projektor. Problém tudíž spočívá pouze v tom:
    1. Kolik přijede účastníků ochotných finančně zajistit akci,
    2. Jestli si budeme mít o čem povídat.

Zítra budu chytřejší

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Nešlo by seznam zveřejnit, abych věděl, do čeho jdu? No, ale na druhou stranu, překvapení...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od ipf
    1. Kolik přijede účastníků ochotných finančně zajistit akci,
    2. Jestli si budeme mít o čem povídat.
    No, o tom to presne je. Zitra je prvni pokus usporadat podobnou akci, ipf ma muj obdiv, ze neco takoveho usporadal (ja jsem spis schopen preprogramovat cely web nez usporadat podobnou akci Nema smysl byt hned megaloman, i kdyz vzhledem k casove omezenosti akce jsou nekteri "prespolni" ctenari trochu diskriminovani. Nicmene pokud se to povede, neni problem to za par mesicu zopakovat znovu, jinde atp.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Asi bych mohl zveřejnit seznam registrovaných (ale, co když si někdo bude stěžovat u úřadu na ochranu osobních dat ), ale nechte se překvapit. Povím vám jen, že z původních jedenácti zájemců se už přihlásilo pět a jeden se z pracovních důvodů omluvil (a čtyči to dneska ještě nečetli).
    Hm, koukám, že je to jen deset, takže mi jeden chybí. :?:
    Ahá, ředitel. Prostě jsem tak nějak počítal, že přijde
    Jo a aktuální počet již zaregistrovaných je devět.

Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 13:57
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 11:57
  3. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 16:56
  4. Reakcí: 415
    Poslední příspěvek: 30-11-2004, 08:01
  5. II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání