Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 94

Téma: I. oficiální sraz ce4you :: Praha, květen 2004, restaurace Pasha

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jedu na služební cestu do LB, ale zkusím to stihnout. Pokud ne, předem děkuji za podrobnou reportáž i s foto dokumentací. Snad to klapne, jako nováček v PDA věřím, že se tam dozvím spoustu užitečných informací.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

A tož to já bych se též přišel podívat na souputniky s "placatejma pi*ovinama" jak praví moje drahá polovička

Nováček
    Registrace
    May 2006

Program? ... "Co si kdo urve." nebo to bude jako ve škole "přednáška + cvičení" :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Možná blbý otázky ale přeci jen :

- pokud nejsem nahlášen a ještě ani v tuto chvíli nevím jestli přijedu je nějaká rezerva míst u stolu ( stolů ) ?
    - jak poznám k jakému stolu se mám hlásit. Abych si nesednul třeba k místním štamgastům co tam posedávají každý den.
    - bude to tam mít někdo na povel ? Nedovedu si představit 15 hlav jak se kouká řediteli přes rameno na IPAQ 4350.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

1. Neznam odpoved, odpovi organizator
    2. O to strach nemam
    3. Jedna se o akci s poradovym cislem 0, takze budem muset improvizovat. Vsechno se samozrejme odviji od toho, kolik prijde lidi Kdyz jich bude par, tak se to bude resit jinak, nez kdyz jich prijde 50. Na povel to asi nebude, i kdyz nejaka pravidla asi nastavime.

Ale fakt je to velka neznama, uvidime v sobotu:yes:

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od ipf
    Setkání proběhne v Praze, a to v sobotu 15-tého května 2004 od 14-ti hodin na zahrádce restaurace PASHA, která se nachází v ulici U Lužického semináře. Vchod na zahrádku je z Letenské ulice. Restaurace je cca 100 metrů od stanice metra Malostranská. V prostoru je funkční připojení Wifi.
    To je tahle restaurace?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00016281_contactpicb_e047.jpg 
Zobrazení: 24 
Velikost: 26.8 KB 
ID: 31  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Už podle www stránek restaurace je mi jasné, že to není žádný pajzl IV. cenové skupiny a že moje obavy abych si nesedl k místním štamgastům byly zbytečné.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Ano, to je ono. Ale neděste se, budeme na zahrádce mimo restauraci (pokud nebude pršet - pak bude průser).
    Zatim projevilo zajem asi 11 účastníků, ale to bylo v diskusi o termínu. Bohužel, pokud dorazí 50 lidí, budeme se operativně stěhovat.
    Co se týče hospody, nepředpokládám, že by někdo obědval, ale možné to je. PRO, pro toto místo, když jsem hledal, je blízkost metra, Wifi a současný spoluprovozovatel hospody, který má k počítačům a internetu velmi blízko, vytvořil pár projektů a je normální. Navíc předpokládám, že pokud si někdo koupí cihlu v ceně několika (desítek) tisíc, unese pivo za 25 Kč.
    No, teď už toho moc nesvedu, takže děj se vůle boží. Alespň budou mít moji následovníci co vylepšovat

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Možná blbý otázky ale přeci jen :

- pokud nejsem nahlášen a ještě ani v tuto chvíli nevím jestli přijedu je nějaká rezerva míst u stolu ( stolů ) ?

Opravdu nevím kolik lidí dorazí, takže se dám taky překvapit (nebo na modlení)

- jak poznám k jakému stolu se mám hlásit. Abych si nesednul třeba k místním štamgastům co tam posedávají každý den.

Budeme chodit průchodem z letenské ulice. Na zahrádce je momentálně 16 míst.

- bude to tam mít někdo na povel ? Nedovedu si představit 15 hlav jak se kouká řediteli přes rameno na IPAQ 4350.

Asi to tak dopadne. Pokud bych věděl dopředu, že dorazí 50 lidí, sehnal jsem sál, vzal bych NTB a půjčil bych si projektor, ale takhle opravdu nevím.

Guest

Podle casu ale snad se pridam sice to mam z ruky ale i tak .....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

add záměna se štamgasty - nemyslím si že by se kde vyskytovala skupina štamgastů s pédéáčky..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Nebylo by od věci, kdyby měl každý na obrazovce své placky svoji ikonu(nebo někde jinde), aby bylo vidět odkud vítr vane. Kromě @dmina, toho asi poznáme fšickni...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od ipf
    Asi to tak dopadne. Pokud bych věděl dopředu, že dorazí 50 lidí, sehnal jsem sál, vzal bych NTB a půjčil bych si projektor, ale takhle opravdu nevím.
    No on ani tak ten NB by nebyl na škodu Týkat se to programování, tak ho vezmu taky. Být zájem o větší školení tak místnost s projektorem s PCs bych možná dokázal sehnat...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od windmaster
    Nebylo by od věci, kdyby měl každý na obrazovce své placky svoji ikonu(nebo někde jinde), aby bylo vidět odkud vítr vane. Kromě @dmina, toho asi poznáme fšickni...
    No stejně by ses musel dívat přes rameno na PDA a tudíž identifikace stávala by se (i s přibývajícím počtem rezavých drinků) obtížnou ... To bych chtělo spíš cedule

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

NTB bude.

Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 13:57
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 11:57
  3. Reakcí: 89